3. den - St. Moritz a Tirano

December 13th 2016
Published: December 13th 2016

Total Distance: 0 miles / 0 kmMouse: 0,0

3. den - Scuol - St. Moritz - Tirano - Scuol

Po dni lyžování zasloužený den odpočinku.

Společně jsme všichni odjeli do města S. Moritz, odkud "staří" Faitovi jeli Berlina Expressem do Tirana. My tři jsme zůstali v St. Moritz. Musíme přiznat, že je to fakt celkem ošklivé město. Střídají se zde obchody se šperky s obchody s hadry světových značek a mezi tím drahé hotely. Město jsme si prošli, extrémní positivní zážitky v nás nezanechali a tak jsme nasedli do auta a vyrazili směr Torino vyzvednout rodiče.

Cesta do Torina vede přes Berlina Pass, kterým se projíždí ve výšce 2 320 m.n.m. Nahoře jsou opravdu krásné výhledy s obrovskou zamrzlou přehradou, na které se dá bruslit.

Po příjezdu do Torina jsme si ho krátce prohlédli, ale není v něm v podstatě nic jiného, než hlavní frekventovaná ulice a velkej kostel. Vyzvedli jsme tedy rodiče a vydali se na skoro dvouhodinovou cestu zpátky do Scuolu.

Večer se již pouze odpočívalo a psychicky jsme se připravovali na následující den lyžování.

Tot: 0.089s; Tpl: 0.023s; cc: 8; qc: 54; dbt: 0.0469s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb