Uus rõdu, mul pistab, uus klubi..

Malta's flag
Europe » Malta » Malta
June 29th 2008
Published: June 29th 2008

Pealkiri tuleneb Krisi eilsetest suurtest ja võrdväärsetest tippsündmustest. Oojaa, meie põnev elu Maltal.
Ärkamisega tegime algust umbes 12-1 ajal, no nagu ikka ühesõnaga. Väga kaua ei munenudki ja lohistasime end jälle majast välja basseini äärde. Kaks tunnikest haarasime päikest ja lugesime ja leotasime ka vahepeal basseinis. Tulime sisse ja ei teinud suurt midagi. Mõsnis veetsime aega ja lugesin veel mingit raamatut, mille siit leidsin. Igatahes selline mõnus laupäevane olemine. Kuna pidime eile uude klubisse tööle minema ja auto pidi meid tavalise klubi juurest 8.15 peale võtma, siis alustasime oma valmistumisega juba varakult. Emil laekus ka vahepeal koju ja passis siin meiega ja võimalik, et Belgia tüdrukud tulid ka ja Elina ja Isak vist ka ja kogu tuba oli rahvast täis. Elina ja Isak läksid täna hommikul ära, nii et ütlesime neile juba eile õhtul guudbai. Imesime igatahes nuudlid sisse, viskasime krohvi näkku ja kütsime minema. Fuego on see klubidekett, kus me töötame. Muidu oleme St. Juliansis, aga eile olime Melliehas (võimalik, et kirjutatakse nii) ja üks klubi on veel. Igatahes see, kus me eile olime, on uus klubi ja seetõttu oli seal ka hullult vaikne ja hullult mõttetu. Kris oli enne veits tõbine ja need võimsad konditsioneerid tõmbasid ta veel rohkem läbi, nii et praegu on kell 5 pärastlõunal ja ta magab siiani. Passisime seal siis umbes neljani, eriti midagi teha polnud, kliente oli vähe. Aga seal oli uus arvutisüsteem, mis meie Fuegosse ka tuleb, nii et vähemalt oskame nüüd seda kasutada. Neljapaiku siis jah lõpetasime seal, aga enne veel venisime. Kris tegi oma baari stocklisti ja Seani ja dj'ga tegime nalja seal. Sean alustas umbes samal ajal kui meie, aga seal uues klubis ja me kahtlustame, et talle meeldivad pullid. Dj on mingi rumeenia vend ja tegi vahepeal päris head nalja, aga no ma ei tea. 'I need tea' - 'buy a cow'. Ookei. Siis panime juba baari kinni ja läksime välja ja pidime autot ootama, mis meid tagasi St. Juliansi tooks. Ootasime umbes veerand kuueni vist. Aajaa, tipiga oli ka see hea lugu, et seda põhimõtteliselt polnud, kuna nii vähe inimesi oli jms. Kahepeale saime 2.30 kokku, aga kuna Krisi kassast oli 2.40 puudu, siis juuhuu, saime ka tipist lahti. Õhtu õnnestus igati. Lõpuks tuli auto, kus oli ees juba dj ühest teisest klubist ja meiega tuli autosse ka üks kohalikest, kes seal baaris töötab nagu koristaja või helperina. Tassib kaste ja misiganes. Igatahes see tüüp oli mingi räige värdjas. Tööl ta ei teinud midagi ja mölises ka veel peale kauba ja siis jättis meeeelega oma käe Krisi tagumiku alla, kui Kris autosse istuma hakkas. Igatahes ülinõme tüüp. Autod muidugi kihutavad siin nagu segased, liikluseeskirjad on muinasjutt, nii ka meie auto ja aknad olid lahti, nii et Krisi külmetus sai veelgi hoogu juurde. St Juliansis tulime Fuego ees maha ja teised alles sulgesid. Õigemini isegi päris ei sulgenud veel, aga osad lõpetasid. Kell hakkas kuus saama. Siis roomasime koju, jätsime Elinale ja Isakule Eesti komme ja keerasime tuttu. Mina nüüd ärkasin mingi pool2, sest Belgia tüdrukud räägivad omavahel nagu läbi kõlari, igatahes lärmasid nagu loomad. Siis nad läksid välja, mina mõtlesin, et juhhei, saan veel magada. Aga ei, nad jätsid võtme maha, siis pidin nad sisse ka laskma. Mõtlesin, et okei, ärkan siis ka juba. Lähen sööma ja avastan, et 6liitrit vett, mis meie Krisiga üleeile suure vaevaga koju tassisime on ära joodud ja meie sai ka ära näritud. Põhiline eluks vajalik on hävitatud. Olin torssis ja vingusin Skypes Emilile, et vett ei ole. Ta vist toob. Ja nüüd olen juba kolm tundi edukalt mittemidagi teinud. Nagu ikka, aga seekord justkui eriti edukalt. Ikka kohe mitte midagi. Vaatasin oma vennadjaõed seepi ja lihtsalt olen. Vahepeal üritan külmkapist midagi otsida, mida süüasüüasüüa ja siis mõtlen, et peaks Krisi üles ajama. Nüüd vist peaks ka, 11 tundi vast aitab. Söömisega on siin küll käest ära läinud viimasel ajal, aga noh, kahhhjuu küll!
Igatahes jah, jou.

Tot: 0.124s; Tpl: 0.03s; cc: 7; qc: 57; dbt: 0.0574s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb