sisukad päevad

Europe » Malta » Malta
June 28th 2008
Published: June 28th 2008

Jou!

Eile oli väga mitmekesine päev. Ärkasime kell 14-15. Käisime poes ja tegime suured šopingud. Muuhulgas ostsime ka EESTI KALAPULKI (Esva). Peale poeskäiku vaaritas Emil mingisuguse pasta ja kastme kokku. See maitses nagu liha, aga tegelikult polnud mingist lihast haisugi. Sõime ja veeresime uuesti magama. Ma tundsin end veits haiglaselt. Täna on juba natuke parem. Aga ma üritan paar päeva ujumisest ja muust ohtlikust hoiduda. Õhtul olin terrassil tööl ja liis all gazebos. Nõme ja igav oli, tegin mingeid kokteile, mida varem teinud polnud ehk siis leiutasin seal parasjagu ise pool välja. Noh, tegelikult meil on mingid raamatud ka kust neid retsepte vaadata, aga kõikides baarides pole kõiki koostisosi, niiet siis panedki seda mida ise tahad. Emilil oli eile firmapeol esinemine ja ta on selle üle nüüd väga uhke. Rääkis just, kuidas kõik kokad ja waitressid tulid teda pärast hea muusika eest tänama. Pühapäeval on tal Havanas prooviesinemine. Seal klubis olid need nõmedad geelivennad ja katsujad.
Me Liisuga oleme täna tööl uues baaris/klubis, kuhu meid viiakse autoga. Seal on uus süsteem ja siis me peame juba 20ks minema, et seda seal veits uurida enne alustamist. Eile avastasime ka oma maja taga olevat basseini ja praegu, peale paari kosutavad võileiba, jogurtit, teed ja kohvi, seame ka vist sammud sinna.
Homme lähevad Emili cousin ja ta mees ära Rootsi. Nad olid väga toredad ja hoidsid Emili ka tegevuses. Varsti oleme jälle kolmekesi, oh seda ääretut rõõmu!

K

Tot: 0.091s; Tpl: 0.009s; cc: 8; qc: 55; dbt: 0.058s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb