Tanie promy do Francji, wspaniały pomysł na weekend!

France's flag
Europe » France » Nord-Pas de Calais » Dunkerque
December 27th 2008
Published: December 27th 2008

Większość z was korzystała zapewne z przepraw promem przez kanał w UK lub Europie, jest to wspaniała część wakacyjnego urlopu. Podróż promem do Francji z UK jest cudowną rozrywką, ciekawszą od siedzenia na lotnisku, czekania na samolot oraz modleniu się o odlot o czasie!

Istnieje wiele różnych operatorów promów, jak na przykład: Norfolkline, P&O Ferries, Sea France itp. oraz wiele rozmaitych tras kursowania promów po europie, np. Dover- Dunkierka, Liverpool - Dublin oraz Liverpool - Belfast, nie jest zaskoczeniem fakt, że większość ludzi w Europie w ciągu życia doświadczyła w czasie wakacyjnego urlopu atrakcyjnego przeżycia, jakim jest podróż promem.

Ludzie którzy pragną dotrzeć z wysp na kontynent preferują trasę promem Dover - Dunkierka bardziej niż z Dover do Calais. Port w Dunkierce jest wygodniejszy, autostrada A16 jest mniej zatłoczona oraz łatwiej dostać się z niej do wielu rejonów Francji I dalej. Dla podróży ‘last minute’ lub krótkich wypadów urlopowych, podróż promem jest bardzo przystępna cenowo, możesz korzystać z niej ze znajomymi oraz odbyć niezapomnianą podróż.

Podróż promem do Francji, to wspaniała sprawa, podczas moich wycieczek miałem wiele okazji aby skorzystać z usług Norfolkline. Promy Norfolkline były całkiem dobre, rezerwacja promu była bardzo łatwa, zamówiłem bilety promowe z dużym wyprzedzeniem, przez Internet. Dotarliśmy do Dover na czas, nie miałem żadnych problemów z dostaniem się na prom, obsługa była miła i pomogła nam rozładować bagaże I umieścić je w kabinach. Podróż promem była bardzo komfortowa i przyjemna, lepsza niż podróżowanie drogami, które są często zatłoczone oraz wygodniejsza niż podróż samolotem. Jeśli chodzi o przeprawę promem, jeżeli zdarzy się, że przyjedziesz wcześniej możesz załapać się na wczesny prom, a jeżeli się spóźnisz, nie musisz czekać długo na następny rejs.

Operator Norfolkline jest inny od pozostałych dostarczycieli przepraw promowych ponieważ oferuje usługi na trasie Dover - Dunkierka. Podczas podróży, miałem okazję skorzystać z wysokiej jakości usług na pokładzie. Prom był bardzo nowoczesny I szybki, podróż do Dunkierki z Dover zajęła mniej niż dwie godziny. Stamtąd udałem się na piaszczyste plaże, Dunes de Flandre to miejsce, w którym mogę się zrelaksować i podziwiać wodny show.

Ogólnie mówiąc, przeżycia były wspaniałe, cieszyłem się każdą chwilą mojej podróży do Francji promem .

Tot: 0.075s; Tpl: 0.009s; cc: 8; qc: 51; dbt: 0.041s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb