4. Namche Bazar + Fotkyyyy

Asia » Nepal » Namche
September 21st 2009
Published: September 21st 2009

Jupiii,
konecne prvy internet aj s citackami kariet (pradoxne az na treku k Everestu..).
Takze, mame za sebou prve dva dni slapania s 20kg ruksakmi. Presunuli sme sa z Lukly (2800m) do Namche Bazaru (3400m) a zajtra zaciname s aklimatizac.trekmi. Nalada v skratke - je to lepsie ako som dufala, snivala, videla, myslela 😊.
Ale podme na fotky:
sakris, nejak ich to uploaduje strasne pomaly, tak to zostrucnim 😞.

21st September 2009

vyzera to supeeer!!!! posledne dni pred vasim odchodom sa to nedalo pocuvat a teraz sa na to nemozem takto sediac v office za kompom ani pozerat :-)
21st September 2009

chceme ucelenejsie pribehy
Sonicka, zatial to tam vyzera byt civilizovane. O.K. Co pocasie? Mne kolegovia "vedci" na tretom poschodi vytopili cely labak. Tak susim, potom asi budem musiet aj malovat. Ale nikto nevieme ako vysusit kniky, stosy grafov a dokumentov, ako?
25th September 2009

navrat
nie ze nam tam ostanete, Miso nas musi na konci oktobra prestahovat :-) ja by som tam aj ostal, ale muselo by to byt s celou rodinkou.
28th September 2009

Vivat, Michal!
Neviem, ako je to v Nepale, ale v nasich koncinach ma Misko zajtra meniny. Tak Ti prajem len to najlepsie, zdravie, stastie, pekne pocasie, veselu, vnivavu a prijemne naladenu Sonicku, krasne dobrodruzstva, splnenie ocakavani a snov, a Vam obom, aby ste vsetko zvladli v pohode.

Tot: 0.201s; Tpl: 0.01s; cc: 7; qc: 44; dbt: 0.1286s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb