Namaste

Published: November 6th 2009

DohaDohaDoha

Medzipristatie v Dohe, Qatar
Ahojte,

tak sa vam hlasime z Chame, kde je prvy internet na tejto ceste, dalsi bude asi az za 3,4 dni. Zatial sme mali pekne pocasie, prebojovali sme sa cez tropy do jemnejsieho podnebia, takze nam uz nie je az tak teplo ani v dlhych nohaviciach. Prvy den sme mali pekny vyhlad na nejake zasnezene kopce, potom dva dni nic a vcera opat - tentokrat aj vieme, ze to co sme videl bolo Manaslu, ktore na zaver dna vykuklo z mrakov a bolo pekne osvetlene. Ako sme predpokladali, trening, ktori sme si dali v UK nebol dostacujuci, tak hadam tu kondisku chytime tu, aj ked neviem, neviem, lebo dnes cheme dojst na uroven nejakych 2900 m.n.m a tam uz budeme radi, ked sa budeme aspon ako tak hybat zrejme 😊 Vsak uvidime, zatial napredujeme, obiehame sa s nemeckymi dochodcami 😊 a okrem otlacenych pliec a bokov nemame vaznejsie problemy. Dik Miso za dobitie telefonu, zo 4 SIM kariet, krote sme si sem zobrali nam funguje len jedna tato: +447935930389, takze kto chce poslat SMS tak len na toto cislo. Ale signal neviem kde budeme mat najblizsie, teraz sme dva dni nemali.
Vsetkych vas zdravime z nepalu, fotky pridame az sa
Zaciname turu 1.denZaciname turu 1.denZaciname turu 1.den

a vidime 1.zasnezene hory (to bolo este z autobusu)
vratime domov. Majte sa pekne
Jano+Sona

2. den2. den
2. den

na programe ryzove polia :)
deti na ceste do skolydeti na ceste do skoly
deti na ceste do skoly

presnejsie povedane "na moste" do skoly
dreveny mostdreveny most
dreveny most

s nedosiahnutelnym zabradlim ktore skor "lezi" ako "stoji"
Cakanie na vybuchCakanie na vybuch
Cakanie na vybuch

robi sa cesta
pohlad na zaver dnapohlad na zaver dna
pohlad na zaver dna

posledne metre do dediny Tal
3.den - mestecko Tal3.den - mestecko Tal
3.den - mestecko Tal

resp. vychod z neho
nosic pri pracinosic pri praci
nosic pri praci

biela cast co ma na hlave je z vrecoviny

6th November 2009

:o)
Ahojte. Paráda, už sa teším na foto. Držím Vám palce, aby ste aspoň nabrali kondičku nemeckých dôchodcov. :o))) B.
7th November 2009

Ahojte, velmi na vas myslim.. a najradsej by som bola s vami.. evina

Tot: 0.123s; Tpl: 0.013s; cc: 14; qc: 86; dbt: 0.0845s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb