Dan 1

Morocco's flag
Africa » Morocco » Fès-Boulemane » Fes
September 14th 2013
Published: September 22nd 2014

Prispeli na letališče in... kaj sedaj? Čakali smo približno 20 minut na avtobus, šli nanj in nismo vedeli, kaj naj pričakujemo. Do centra je bilo približno 20km, vmes pa smo videli vse: blišč in bedo - na ducate luxuznih apartmajev popolnoma praznih. Po drugi strani pa ljudje živijo v razpadajočih stavbah... ceste so brez označb in večine pločnikov ni, samo ogromni jarki, in nič ne kaže na to, da bo jih kdo v prihodnje zasul... Prispeli smo do centra mesta in se vsedli na kavo, ker smo nujno rabili WiFi, da sploh najdemo naš hotel... Nato pa po zelo zabavni panoramski vožnji z taksijem, kjer cestnih pravil preprosto ne upoštevajo, smo prispeli v majhen hotelček. Prvi vtis: ljudje so neverjetno prijazni, shandlaš lahko čisto vse, in stvari so relativno poceni. Trenutno uživamo ob vročem metinem čaju na terasi hotelčka in se barantamo z gostincem za ceno ogleda mesta 😊 danes bo še zabavno hehe :P

Tot: 0.064s; Tpl: 0.009s; cc: 5; qc: 43; dbt: 0.0446s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb