Vihm ja kylm

Australia's flag
Oceania » Australia » Western Australia » Perth » Perth City
September 7th 2009
Published: September 7th 2009

Uskuge v6i mitte, aga siin on kylmem kui teil seal. Vihma sajab pidevalt ja tuul niidab jalust maha. Imeline! Ja loogiline asjade kulg t2hendab muidugi seda, et ma olen haige nagu purikas. Nina on kinni, kurk megavalus ja h22lest v6in ainult unistada. Esmase kylma sain t66juures, sest t66tasin baaris, mis oli pooleldi avatud ja nii see l2ks. Nyyd joon k6vasti teed ja neelan kylmetusetablette. Elan praegu Madcat backpackers hostelis. Siin on v2ga lahe atmosf22r, jagan tuba yhe iiri mehe (Damian), prantsuse noormehe (James) ja jaapani tydrukuga (Yuka). Yldse uitab siin v2ga palju asiaate. Aga see on ainult hea, sest eile n2iteks sain kausit2ie Yuka tehtud japsisuppi, mis maitses ylihea. Hiljem vaaritasid korea poisid miskit liha sojakastmes ka. Eile 6htul oli BBQ 6htu, prantsuse poiss Cami praadis suure grilli peal beefi ja sibulat ning k6ik n2ljased tegid yksteisev6idu massiivseid v6ileibu v2rskest salatist, kastmest ja lihast. J2rgmine n2dal lubati kanaliha ja k2nguruliha!!! Kogu 6htus66k oli muidugi tasuta. Yuka m2ngis djembet ja Damian kitarri. Magasin 12 tundi nagu nott ja hommikul 2rgates m6tlesin m6rvam6tteid, sest enesetunne oli veel hullem kui 6htul. K2isin korraks linnapeal, ostsin sushit ja salli. Sushi on meil igan2dalaseks (et mitte 6elda ylep2evaseks) saanud. Suur rull (ehk 4 v2ikest rulli) maksab ainult 2-3 dollarit ja valida on v2ga mitme maitse vahel. T2na n2iteks proovisin kalmaari ja vyrtsikaid l6herullikesi. Nyyd hakkan tegema RSA'd (Responsible Service of Alcohol). See on online koolitus, mille k6ik alkoholiga seotud t66tajad peavad l2bima. Praegu olen ilma selleta t66tada saanud, aga manager Tania juba 2hvardas mulle mitte palka maksta kui ma seda k2be 2ra ei tee. Ja kuna mul on ainult reede ja laup2eva 66sel t66, siis RSA omamine suurendab v6imalust midagi ka teisteks p2evadeks leida. Yldiselt ootan ma praegu, et suurem haigus taanduks ja siis hakkan hardcore t66otsinguga pihta.
Pilte kahjuks v2ga palju teinud pole, m6ned siiski, aga neid hetkel n2idata ei saa. Igaks juhuks j2tsime oma l2pakad ja fotokad Keko juurde, sest siin hostelis ikka pole nii turvaline selliste oluliste asjade hoiustamiseks.
Muide! Hostelist veel niipalju, et ega see nyyd mingi suur luksus siin pole. Aga internet on tasuta (kuigi siin on mingi imelik systeem ja hotmaili mailidele ma vastata ei saa..skypet ka pole, aga varsti saame ikkagi l2pakad k2iku lasta ja siis l2heb k6ik juba libedamalt), riis, makaronid, tee, kohv, suhkur on tasuta. Sellist luksust mujal 66bimiskohtades pole, nii et sattusin v2ga 6igesse kohta. Kuigi mu voodi p6hjas on auk ja kui t2pselt 6igesse kohta istuda siis vajud koos oma madratsiga sealt l2bi nagu mingi vedel vorst.
Nyyd aga RSA!
Tervitused, kallid
Krissu

Tot: 0.095s; Tpl: 0.012s; cc: 13; qc: 51; dbt: 0.0575s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb