38 diena. Montevideo

Published: January 6th 2013

Visai padoriai išsimiegojęs apie 10.30 ryto atvažiaviau į urugvajaus sostinę, Montevidėjų. Iškart išsikeičiu vietinių pinigų ir suradęs reikiamą adresą sėdu į autobusą. Netrukus aš jau prie durų už kurių manes laukia dar vienas couchsurfing draugas. Šiuo atveju duris atidaro CS draugė, mergina vardu Noel. Iš pradžių planavau Montevidėjuj pabūti 3-4 dienas, tačiau pasikeitė mane priimančių draugų planai, tad arba reiks porą naktų praleisti hostelyje arba šiektiek sutrumpinti viešnagę šiame mieste. Taigi duris atidaro draugiška mergina, kuria čia gyvena su savo vaikinu ir dar keletu draugų. Trumpai pabendraujam ir aš žinodamas, kad čia neturiu labai daug laiko, išskubu apžiūrėti miesto. Pirmai dienai pasivažinėti gaunu dviratį, taip šiandien galėsiu aplankyti žymiai daugiau. Namas kuriame apsistojau yra pačiamie miesto centre, visai šalia senamiesčio, tad visų pirma panagrinėju senamiesčio gatveles, po to nuvažiuoju į krantinę. Diena karšta, bet šiektiek vėjuota, o mieste jokių kalvų nėra, tad prakaituoti labai daug nereikia norint pasivažinėti. Miestas visai tvarkingas, išskyrus kaikurias gatveles, nemažai gražių pastatų. Nesunku pastebėti, kad šis miestas buvo strategiškai svarbus. Aplankau kelis parkus, valstybinį stadioną, užsuku į zoologijo sodą. Zoologijos sodas nelabai didelis, bet nemokamas... tiesa remonto čia reiktų nemažiau nei kauno zoologijo sodui. Pasivaikštau čia ir parminu pagrindine gatve namo. Čia jau iš darbo grįžęs ir Noel vaikinas. Abu jie veganai, tad visai smagiai padiskutuojam apie sveiką, nesveiką ir visokį kitokį maistą. Kompanija tikrai labai draugiška, tad vakaras smagus, o Noel vaikinas dar ir pagamina visai skanią vakarienę.

Tot: 0.057s; Tpl: 0.013s; cc: 14; qc: 28; dbt: 0.0232s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb