san cristobal-elso benyomasok

Published: July 31st 2012

sziasztok

itt most van este-gondoltam irok kicsit reszletesebben, mint reggel. szoval miutan ma felebredte-1 orat aludtam-kicsit meg rendezkedtem, meg tusoltam. aztan nyakamba vetttem a varost.

hamar bejartamilletbve a setalo utva vegere ertem, kozben megneztem szokas szerint a telmplomot a foterewn meg a masikat. a santo domingo- kozel hozzank, ahol a hostel taLALAHATO. SZERETEM A TEMPLOMOKAT. MEGNYUGTATANAK..

aztan ementem boklaszni.. felfedeztem h a san cristobal hegy a setalo utvatol nemw mewssze van-termeszetesen felmasztam ra.. nm ugy hegy, lepcsok visznek fel ra, de azert kell kapaszkodni...

klassz volt a kilatas, egyebkent egy templom van a tetejen, ami zarva voltinaltam jo par fotot,majd indultam lefele. kis kerulovel vissza a foterre, mert megneztem meg egy templomot.

amugy mikor visszatertem akkor voltak a legjobbak a fenyviszonyok. de nem fotoztam, mert mar igy is 900 kepnel tartok.. tuti parat majd torolni kell.. de nem baj!nektekmajd amugy is a BEST OF vewrziot mutatom meg.

amugy a lany baratasim soakt eszembe jutnak, amikor a piacon vagyok. minden varosban van-szotteseket, meg csecse-besceket arulnak.. szerintem megfesznetek, ha itt lennetek.EN IS-NEM BIRNAM CERNAVAL..nem leehetne titeket elrangatni onnan. de valasztani sem tudnatok. hiaba van 10000 meg 1000 bizsutok!meg en is vettem maagmnak par dolgot-pl inget, tolltartot, tollat, stb.. ennyit meg sosem vasaroltam magamnak..

rengeteget setalok-de annyira finom es OLCSO minden h sztem nem megy lefel semmi. maJD HA HAZAERTEM eldontitek.. 1500ft-bol meg lehet edessegestol ebedelni.. mindig vmi tortilla fele meg zoldseg meg kuolonfele husok.. az utcan aruljak..azert jo, mert igy nem kell konzervkajan elnem mnt argentina-ban meg chile-ben.

a penz egyebkent rendkivul fogyoeszkoz.. bar mostmar a nagy buszutakon tul vok, a kirandulasok is elenyeszoek lesznek. ugy ertem az eesznaposak, amik dragak.. nem kell aggodni, penzemnel vagyok, minden rendben!

jo lett volna ha a 2 perui lany jon velem, de sajnos.. masfele vitt az utjuk..amugy eddig minden nagyon jol alakul, remelem igy is marad!doranak, csillanak innen IS boldog szulpot kivanok!

puszi, udv, legeytek rosszak!g

Tot: 0.154s; Tpl: 0.013s; cc: 5; qc: 44; dbt: 0.1141s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 2; ; mem: 1.1mb