BULGARIA. Rodopy. Zapomniana kraina.

Europe » Bulgaria » Haskovo Province » Haskovo » Gorno Lukovo
July 19th 2009
Published: August 3rd 2009

W srode, 15stego, znudzeni juz morzem, ruszylismy w strone Sofii. Nie ujechawszy zbyt wiele, zdalismy sobie sprawe z tego, ze tam tez niczego ciekawego nie znajdziemy. Postanowilismy wiec skierowac sie na poludnie, w Rodopy, gdzie znajomy Konstantyna, Javor, zaklada powoli swoja baze. Jakims cudem udalo nam sie tu dotrzec i ....obecnie znajduje sie na koncu swiata (a jednak z dostepem do internetu... Read Full Entry

Photos are below

Trade centerTrade center
Trade center

Centrum handlowe, napis glosi:-) Przed wejsciem suszy sie tyton.

3rd August 2009

Oh Jezu, Piekne!
4th August 2009

Adela, you are real adventurer - I have read all your stories from Christmas in Norway until Bulgaria in one breath!!! And lived through every experience like I would be there also! Don't you want to become a adventure journalist for the time? Szerokiej drogi :D Lumir
16th August 2009

pozdrowienia z Warszawy
Miła Adelko, z podziwem i zainteresowaniem śledzę Twoje orzygody od roku, serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych ciekawych przygód. Pzryznać muszę, że trochę zazdroszczę pomysłów i odwagi. Babcia ( Agnieszki ) Teresa
20th January 2011

Witam Cię Adelka! Przez przypadek natrafiłam na twoje niesamowite opisy przygód i jestem pod wielkim wrażeniem. Natchnęłaś mnie dziewczyno do odkrywania świata:) pozdrawiam i życze powodzenia w dalszych wojażach

Tot: 0.156s; Tpl: 0.011s; cc: 12; qc: 54; dbt: 0.0966s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb