Good morning Vietnam!

Vietnam's flag
Asia » Vietnam » Southeast » Ho Chi Minh City
February 4th 2007
Published: February 4th 2007

Vcera som dorazila do Vietnamu - cesta minibusom bola jedna z najhorsich - moje sedadlo bolo rozbite nemalo operadlo a este sa prepadavalo do strany - cesta bola rozbita a samy hrbol - 4 hodiny jazdy bez moznosti sa poriadne opriet bolo mensie peklo. Stretla som par skvelych ludi a vecer som sa ubytovala na izbe s dvoma chalanmi z Kanady (26 rocny). Po prvy krat som s viac ako jednou osobou na izbe a je to super. Dnes sme obisli par miest v okoli Saigonu a vecer o 20:00 smerujeme na sever do mesta Mui Ne kde mame v plane "snowbordovat" na pieskovych dunach a kupat sa v mori - mali by sme sa par dni zdrzat. Open ticket autobusenka dnes posledny den stoji 20 USD od zajtra je to 40 USD lebo bude Cinsky Novy rok a ceny budu o polovicu vyssie. Dnesny den bol hlavne o tuneloch Cu Chi Tunnels - 30 km od Saigonu kedysi bolo 200 km tunelov ktore sa stali legendarnymi v 1960 ked boli dolezitou sucastou boja vo Vietnamskej vojne.

Greg a Brian z KanadyGreg a Brian z Kanady
Greg a Brian z Kanady

Spolubyvajuci - este stale maju spinave tricka z plazenia sa v tuneloch - riadne si to uzili.
Zasekol saZasekol sa
Zasekol sa

Chalan sa tak zasekol ze ho museli par minut vytahovat - doslova mu stiahli nohavice :-)
Topanky vyrobene z pneumatik aut Topanky vyrobene z pneumatik aut
Topanky vyrobene z pneumatik aut

V minulosti boli ludia nuteny nosit taketo topanky lebo neboli ziadne ine...

Tot: 0.253s; Tpl: 0.013s; cc: 28; qc: 166; dbt: 0.1763s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.4mb