Mui Ne - amazing Vietnam (what a day!)

Vietnam's flag
Asia » Vietnam » South Central Coast » Binh Thuan » Mui Ne
February 6th 2007
Published: February 6th 2007

S chalanmi sme uz druhy den v meste Mui Ne (skvele pre widsurfing a kite surfing) a dnes rano sme jeepom isli na pieskove duny ktore naplnili moje ocakavania. Plaz nic moc - na piesok naliali beton a urobili schody aby zabranili erozii ale to sa dalo riesit inac... Je tu vela drahych hotelov - nam sa podarilo nemozne - spolu platime 6 USD na noc takze 2 USD na hlavu :-) Prenajali sme si bicykle a zajtra rano ideme do miestnej rybarskej dedinky pozriet ako chytaju ryby a vyrabaju fish sauce (rybaciu omacku). Stale je co robit a stale sme v pohybe - plavanie, bicykel, behanie po dunach... V Egypte som stretla chalana co sa mi strasne pacil - Madar (skoro) profesionalny windsurfer ktoreho som naposledy videla v 2003 ked som potapala v Dahabe (Egypt). Medzicasom sa presunul sem do Vietnamu do Mui Ne kde ucil windsurfing - vcera som sa rozpravala s ludmi s ktorymi pracoval a zistila ze pred tyzdnom odletel na Novy Zeland kde bude par rokov pracovat. Som sklamana dufala som ze s nim pokecam - ironiou je ze aj ja mam namierene na Novy Zeland ale az za par mesiacov.

The way to the waterfall The way to the waterfall
The way to the waterfall

Museli sme ist cez vodu dobrych 15 minut aby sme sa dostali k vodopadu

Tot: 0.439s; Tpl: 0.029s; cc: 28; qc: 159; dbt: 0.3358s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.4mb