Renca na vlastni noze 14.05.2008-17.05.20008

Thailand's flag
Asia » Thailand » North-West Thailand » Chiang Mai
May 20th 2008
Published: June 14th 2008

Nazdarek lidicky, protoze nejsem takovy spisovatel jako je Romca tak necekejte nic uzasneho.
Takze jsem se ve stredu vydala na turu. Rano jsem prisla do agentury ktera byla prazdna a cekala jsem na taxi!!! No jo kdybych si pamatovala nazev ubytovani tak by me tam i vyzvedli, no neva tak jsem se po ranu prosla.
Neuveritelne!! Presne v 8.00 me vyzvedli tak jak slibili. Jeli jsme vyzvednout jeste jednu pani. S tim mel ridic trosku problem, nemohl najit ten hotel v kterem bydlela, ale nakonec nasel.
Jeli jsme do hotelu gde jsme meli ubytovani jak jsme se vratili z tury.
Prvni den jsme byli navstivit sloni sou potom jsme se projeli na slonovi, jo a konecne me objal nekdo poradny!!! Slon!!! Bylo to uzasne!!! Nezapomenutelny zazitek.
Po slonech jsme se vydali na hadi farmu a take jsme videli hadi predstaveni. Ten chlapek byl blazen!!! Pusinkoval kobru a pozdeji mi ji hodil i kolem krku, jsem rada ze ji aspon drzel porad tu klavy, potvore jedne zakerne. Pozdeji jsem mela i dalsiho hada kolem krku no vsak se podivejte na fotky!!!
A po hadech jsme jeli na raft. To byl taky zazitek malem jsem parkrat spadla do vody, to se da odemne cekat. Sem tam jsme narazili do balvanu kteremu jsme se nestili vyhnout, no sranda, kdyby tak bylo jeste vice vody.....................
Potom jsme jeli po nejake te polnacce v blate a zase po normalni ceste do hotelu v Pai. Ubytovani bylo prepychove. Mela jsem i svoje bile papucky!! Bylo nas jenom 4, jeden par a jedna starsi nemka a ja, vecer tedy nebyla velka zabava, vsichni byli unaveni, tak jsem si sla zaplavat do bazenu, bylo to super.

Rano po snidani jsme se vydali do Nam Lod jeskyne a potom jsme sli navstivit Lahu vesnici. To byla docela sranda, protoze prselo a tak bylo vsude blato tak jsme meli i lyzovani no spise blatovani...
Zase jsme jeli po polnacce a blate a normalni ceste, nemohla jsem ridit :-( sem tam jak jsem videla cestu tak jsem byla i rada, ale stejne rikali ze budu moct ridit a nemohla jsem!!! :-(
Dojeli jsme do Mae Hong Son, kde jsme sli navstivit chram a potom jsme jeli zase do naseho noveho prepychoveho ubytovani s bazenem. No samozrejme jsem si byla vecer zaplavat co jineho s tou bandou lenivcu!

Zase po snidani jsme jeli navstivit vesnici s dlouhokrkyma a dlouhousatyma lidma (cestin muj kobyl!!!), to bylo velke zklamani pro me. Byla to jedna velka trznice s prodavackama ktere chudiny mely ty tezke kruhy kolem krku jen kvuli turistum a nebo vytahane usi. Ty usi nejsou jeste tak hrozne, to vam aspon nedeformuje postavu!!
Po te jsme jeli navstivit Huay Saai Leung vodopad, samozrejme to bylo po blate a hrozne ceste to byla poradna sranda. Vodopad byl pekny a silny, jen kdyby nezacalo prset, tak jsme naskocili do auta a zpet do Chiang Mai. Jelikoz sme meli ubytovani zajistene pro tento vecer nemusela jsem se starat kde budu spat.
Ale rano jsem si musela hledat. Nakonec jsem byla rada, ze jsem neridila!!! Auto se nam pokazilo a taky to moho byt na me, kdybych ho ridila!!!

Vyrazila jsem kolem 9.00 a v 9.30 uz jsem mela kde bydlet skocila jsem do tuk tuku a jela se svym asi 30kg baglem. Jelikoz doslo mezi Romcou a mnou k nedorozumeni, tak se nam nepodarilo se setkat. Tak jsem se vydala do ........... chramu. Ktery je v Chiang Mai na kopecku a kdyz tam dorazite mate Chiang Mai Jako na dlani.

Romca pilne studuje , na to ja nejsem, ja jsem byla vzdycky rebel a skola nebyl nikdy muj kobyl i kdyz jsem tam stravila 16let no fuj.
Tak jsem dalsi den jela do Chiang Rai.

Tot: 0.165s; Tpl: 0.011s; cc: 7; qc: 41; dbt: 0.0951s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb