Freaky Chiang Mai

Asia » Thailand » North-West Thailand » Chiang Mai » Doi Suthep
January 2nd 2012
Published: January 2nd 2012

Chiang Mai Deputy SheriffChiang Mai Deputy SheriffChiang Mai Deputy Sheriff

Egy zugivoban sheriffkedik a chiang mai-i cowboy:)
Sziasztok! Boldog uj evet kivanok mindenkinek ChiangMai-bol! Itt gyonyoru,meghitt volt az ujev, hatalmas rizspapirbol keszult lufikat eregettek az emberek, mindegyik egy jokivansagot hordozott fel a levegobe. A lufi aljan egy drotszerkezet egy kis benzines karikat tart, melyet meg kell gyujtani, mig a lufi testet a csalad tartja egyenesen. Az ego karika megteliti forro levegovel a lufi testet, annak lassan alakja lesz, ilyenkor mindenki megfogja a vekony bambusz kavajat, es lassan elkezdik felfele emelni, altalaban parok, csaladok, es amikor mar olyan eros a felhajto ero, hgoz nagyon menne, akkor mindenki magaban kivan, es hussss.....

Azt mondjak, ha a lufi nem szepen szall fel a csillagok fele, (altalaban egy ilyen esten tobb ezret lehet latni, amint komotosan haladnak felfele) hanem beleakadnak valamibe, vagy leesnek, az bad karma a kivansagodnak. Lattunk is egyet, mely eloszor egy teljes haz elektromos halozatat lotte ki,meg egy olyat,hogy 3 ballon osszekotve ment fel, es ossze vissza egettek egymast,majd a vizesarokban kotottek ki, hosszu langcsovat huzva maguk mogott...Mindegyik szimbolikus a maga modjan, ahogy mindenki a sajat modjan halad az utjan.

Par napja rehabilitalom magam a lahu village-beli tanfolyam utan. Mar a tanfolyam elejen sikerult megfaznom, errefele ni8ncs futes a hazakban, ejjel lement a homerseklet, en pedig a napkozbeli homersekletet nezve nem keszultem. De azert vegigmotorozgattam a tanfolyamon, egy kis megfazast elbir a szervezet eszrevetlenul, ha az embernek fontos dolga van.

CSakhogy a falubol leerve egy kicsit ki kellett volna ereszteni...Elhataroztam, hogy mindennap gyogynovenyes szauna,masszazs, jo kaja, alvas, ergo kiegyenlitem a szervezet fele a szamlat, leven hogy 12 napig ilyenkor folyamatosan talpon van az ember, korrigal, mutat,magyaraz figyel 24 orabol 18-at. Helyette hagytam a lelkesedest hogy vezessen, es nagy bevasarlas, postazas, netezes, feltoltesbe kezdtem, hat meg is lett az eredmenye...3 ora egy netcafeban a legkondi alatt, es gyorsan hoemelkedessel, bedugult orral, torok es horgo gyszival talaltam magam az ujev elso napjan... Szoval most csinalom azt, amit a megbetegedes elott kellett volna, csak nem hagytam...friss gyumolcsokbol facsart leveken bojtolok, gyogynovenyes szaunazok, es pihenek egesz nap. Ha nagyon megehezem, egy ananasz, avokado, vagy passion fruit a kedvencem ilyenkor. Jo nagyokat alszom, es most feltoltok nektek egy kis galeriat a legerdekesebb CM beli kepekbol az utobbi idoszakbol. A standard CM beli latnivalokat a regebbi blogbejegyzesekben mar bemutattam, legyen most egy kis furcsasage, freaky-sege a porond, elvezzetek!

Neger buddhaNeger buddha
Neger buddha

Haillie selassie szobra egy buddhista terracotta kertben
kutyakultuszkutyakultusz
kutyakultusz

Thaiok megeszik a kutyakat??? NNEEEMMMM, a legnagyobb kutyaszeretet itt van, amit valaha is lattam.
Yogi MahoutYogi Mahout
Yogi Mahout

A Yogi jogit, a Mahout elefanthajcsart jelent. Mondjak meg valamit????
Kiirasok a Sompet piaconKiirasok a Sompet piacon
Kiirasok a Sompet piacon

a maganhangzok kedveloinek es ellenzoinek kulon:)

Tot: 0.376s; Tpl: 0.012s; cc: 22; qc: 80; dbt: 0.118s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb