Khajuraho - part 2

Asia » India » Madhya Pradesh » Khajuraho
January 9th 2007
Published: January 9th 2007

Dnes je moja posladna noc vo Varanasi, zajtra rano o 4:00 odchadzam do Kalkaty - 13 hodin vlakom. Poslednu noc sme spali v hoteli tesne pri "burning ghats" kde spaluju aj 3 mrtvych naraz. Vonku je stiplavy dym, az nas oci stipali - musel sa zmenit smer vetra lebo vsetko ide na nas hotel. Vecer sme mali trochu otvorene okno a rano sme nasli vela veci zapadanych "prachom" lepsie povedane popolom - moja masticka na usta bola komplet oblepena lebo mala mastny obal a rano som ju nasla celu sedu - bol to sok. Biely uterak bol vecer trochu mokry, rano bol sedy - nechcem ani spominat ako vyzerali servitky po tom ako sme si rano cistili nosy. Dnes sme sa boli pozerat na velmi zaujimave ceremonie ako spaluju mrtvych a jeden domaci nam dal asi pol hodinovy vyklad o tom ako to prebieha. Zase sme sa nadychali dymu a popola, ale to je zivot. Bohuzial cas bezi a ja uz viac dnes napisat nestihnem.

Tot: 0.058s; Tpl: 0.011s; cc: 6; qc: 28; dbt: 0.0369s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb