takale punca... ...pa da neb' sla v soboto na trznico!

Asia » China » Yunnan » Dali
September 7th 2009
Published: September 7th 2009

Ja. Bila je zelo dolga sobota v Daliju! Najprej sem se prezgodaj zbudila in ugotovila da je ob sestih se cista tema! OK, pogled skozi okno ob sedmih...ze svetlo (ne pozabite, da ima celotna Kitajska enoten casovni pas, raztezajo pa se cez dejanskih pet pasov! Seveda so na Beijing time). Malo dezja malo cisto jasnega na nebu. Ob osmih in se malo: ogromna mavrica na nebu nad Dalijem in njegovimi go... Read Full Entry

Photos are below

7th September 2009

Dobr se maš! Mal ti zavidam, ker nisem zraven, ampak privoščim.

sobota
Hej mala, ko boš šla naslednjič na ljubljansko tržnico, greva skup s tvojim fotičem... Noro je brat tvoje reporte in gledat hude fotke. Mal me je sicer že zaskrbel, a je res vsem tem ljudem k te tkole snamejo, za zaupat, pa kr u čoln pa to :), ampak ja, itak da je najlepš se z domačini konektat. Mi smo ok, žur uspel, vsi preživeli, tud tisti, k so šli zjutri ob visokem vodostaju na vodo (na unih koncih je namreč pred soboto 2 dni lil na polno). Pa mal se je shladil, tko da js sm bla na žuru že v bundici :). Diši že po snegu, pa po vrhovih je dejansko že zapadu. Uživaaaaj! A. Dej lepo bodi in javljaj se še naprej.

discovery
hja, dober tale tvoj discovery channel. Te imam mal na sumu da si nekje v bližini z nogami v lavorju ko nam tele provokacije pošiljaš . Kar se tiče slike s kormorani, dobra fotomontaža, CS4 ane?.... slike so mrak, gledava vsak piksel hitr sliki pa hitr nazaj prid. d+j

Tot: 0.039s; Tpl: 0.009s; cc: 11; qc: 20; dbt: 0.018s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb