Maroko

Morocco's flag
Africa » Morocco » Fès-Boulemane » Fes
September 14th 2005
Published: September 14th 2005

Zdravim poprve z Maroka, ne ze by tu nebyly net kavarny, ale tak nejak po vecerech nemame cas. Projeli jsme Casablancou a zustali v Rabatu, Meknesu a Fezu, ktery je zatim nejmaroctejsi. Snazime se splynout domorodci a tak pojidame mistni dobroty a vecery travime v mistnich parnich laznich. Teda jen my pani tvorstva, holky musi odpoledne. Vcera jsme se dokonce nechali namasirovat od mistniho borce. Trochu mi krupaly obratle ale zase jsem se postavil a odesel (odplazil se) po svych. Dneska samozrejme pokracujem, lazne vypadaji ze fugujou uz stovky let a domorodci jsou tam sympatictejsi. Zitra se chystame na cestu do pouste. V planu je Saharske jezero s plamenaky -pokud bude voda, expedice na velbloudech, a nejvetsi duna v Maroku ( pry se tam i lyzuje na pisku). Na fotkach jsou i nektere mistni dobroty, jidlo si docela dopravame. Podrobnosti doplnime osobne po navratu, jednak abychom meli duvod k navratu a navic psat na arabske klavesnici neni zadny med;
sirot

Tot: 0.051s; Tpl: 0.01s; cc: 7; qc: 47; dbt: 0.0309s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb