7. juuli!

Malta's flag
Europe » Malta » Malta
July 7th 2008
Published: July 7th 2008

Eilne päev lõppes Liisi, Emiili ja itaalia mehe filmiromantikaga. Emiil küttis kartuliputru teha ja siis nad vaatasid kolmekesi mingit naistekat Ashton Kutcheri ja Cameron Diazega peaosas. Liisi reiim on seatud hommikusele 5-6 aegsele unele, niiet siis ta luges veel pool ööd oma raamatut ja teeskles voodis magamist. Mina lasin kella 20 kuni järgmise hommiku 10 õndsat higist und, rärrr. Ärkasin ja avastasin, et internet on jäädavalt meie juurest lahkunud. Emiil jagas kohe nõuandeid, et kust toast kõige parem naabri internetti varastada on. Praegugi vastutab meie ühenduse eest keegi tundmatu naabritädi, kes pole õnneks piisavalt taibukas, et oma kallist wifit parooliga kaitsta. Itaallane käis kaks korda duši all ja siis uputas end spray-deodorandi sisse, kui meeldiv! Õnneks läks ta koos oma haisuga suhteliselt ruttu kodust minema ja lämbumissurm jääb mõneks teiseks hommikuks. Emiil keeras mulle pool omletti ette ja siis me sõimegi kahekesi hommikust. Kella üheks läks tema tööle ja ma seadsin sammud apteegi poole, sest kogu meie haigusevarustus oli otsas. Sain uue advanced köhasiirupi ja kurgusprei. Oh seda ääretut rõõmu! Mõned tassid teed hiljem ärkas lõpuks ka Liis. Panime kirja juustusaiad ja peale poolt aspiriini ning veel mitut tassi teed otsustasin veel magada. Liis läks ära poodi, et tuua müslit ja muud eluks äärmiselt vajalikku kraami. Minu une tekitamine ei õnnestunud kuigi hästi ja nüüd ma vist annan lõplikult alla.
Täna õhtul oleme tööl, aga mitte baaris, vaid tekiila osakonnas. Ei tea veel täpselt, mida see endast kujutab, sest Francine saatis väga ebamäärase sõnumi. Aga küll õhtul näeb.
Nüüd üritan leida mõne põneva tubase tegevuse.

K

5th August 2008

Hei kadunud hinged, kas olete kuulnud, et tänapäeval on igas linnas olemas mõni avalik internetipunkt. Ootame uudiseid Kalli. Muzi Merka

Tot: 0.142s; Tpl: 0.012s; cc: 5; qc: 51; dbt: 0.0922s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb