5. het Pichetnel

Thailand's flag
Asia » Thailand » North-West Thailand » Chiang Mai
January 27th 2007
Published: January 29th 2007

Balazs a Lahukkal hegyel, Zsolt pedig szivja magaba a magabaszivnivalot. Jo a hangulat, udvosen felhigult az elozo het amcsihegemoniaja, a spiritualitas legkore vette at a kicsit workoshopos hangulatatot. Hetvegen talaltam egy helyet ahol antikoljak az egyebkent uj terrakotta szobrokat, valamint megtorven a hosszu olvasasokkal tarkitott henyelest megneztunk 3 kalozfilmet - Scanned darkly ( nagyon jo ), 2046 ( szinten ) es a Parfum ( kicsit uncsi, a konyv leirasait nem lehet visszadni )

pp
p

doubledecker bikes

29th January 2007

Hiányérzet
Édes Zsolt! Spiritualitás, bQbeszédqség (4 sor!) és a mozizás? Na szép! Én akkor is örömmel vettem a soraid. Csak azt nem értem, hogy a fényképek helyén miért vannak hatalmas fekete kocekák? Kattintottam én mindenre, de csak nem bújtak elQ. Próbáld meg még 1x felrakni, vagy valami más férfias megoldást! Balázs komáról van híred? Mert alig várom a 10.napja becsípQdött derekammal a híreket, mint leendQ és potentát masszQrömrQl. Jó antikolást, ölel balázsanyjakata

Tot: 0.081s; Tpl: 0.009s; cc: 16; qc: 60; dbt: 0.0431s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb