148, 149 diena. Pažintis su Lima.

Peru's flag
South America » Peru » Lima » Lima » La Molina
April 30th 2013
Published: April 30th 2013

Kai iš ryto atsikeliam, pas Jorge atėjus tėvų puseserė kuri šiek tiek prižiūri namus. Jorge ne pats tvarkingiausias vaikis, tad ji šiek tiek aptvarko namus. Iš ryto einam į parduotyvę, prisiperkam maisto. Papusryčiaujam ir važiuojam į miestą, į populiariausią turistinį rajoną kuris randasi prie vandenyno kuris vadinasi Miraflores. Bet Lima, tai 8mln gyventojų turintis mietas kuriame nėra metro, tad betkokia kelionė iš namų užtrunka labai ilgai. Iki Miraflores važiuojam apie 2 valandas. Čia rajonas su brangiausiom parduotuvėm ir visiems gerai pažystamais prekių ženklais, bei greito maisto restoranais. Rajonas labai švarus ir tvarkingas, bet nepalieka man labai didelio įspūdžio, nes tokių rajonų esu matęs ne vieną. Bet čia taip pat yra tai ko nerasi betkuriam mieste... pakrantėje dinamike skraido parasparniai. Pasišneku su vietiniai pilotais ir sutariu, kad vieną dieną atvažiuosiu paskraidyt, pažadaman išnuomoto parasparnį visai dienai už 10 min tandemu kainą, apie 150 Lt. Pasiimu tel. numerį ir pažadu paskambint dieną prieš. Papietaujam ir sėdę į autobusą važiuojam namo. Kelionė vėl trunka apie 2val. Jorge šį vakarą vėl dirba, tad vakarą praleidžiam vieni.

Gerai kei rytais nereikia niekur skubėti ir gali išsimiegoti kiek nori. Papusryčiaujam ir rytą praleidžiam namie. Po pietų einam iki prakybos centro į KFC papietauti, nes Jorge turi nuolaidų kuponą. Po to važiuojam į miesto centrą, į senamiestį. Maysa pastarosiom dienom prastokai jaučiasi, o kelionė autobusu iki La Paso ilga, tad galbūt geriau skristi lėktuvu. Užeinam į kelias agentūras pasiklausinėti kainų. Po to pavaikštinėjam po senamiestį. Man senoji miesto dalis labiau patinka nei Miraflores, čia daugiau išskirtinumo, senų kolonijinių pastatų. Deja į pagrindinę aikštę mūsų neįlaidžia nes vyksta pasaulinis ekonomikos forumas. Pereinam per upę į kitą rajonėlį, kuris irgi visai gražus, bet gerokai labiau apleistas. Manau čia ir nelabai saugu, tad ilgai nevaikštinėję einam iki rajono kur skirtingų kompanijų autobusų terminalai. Išsiaiškinam ir autobusų kainas, tad sužinoję viską ką reikia važiuojam namo. Dar vienos dienos Limoj pabaiga.

Tot: 0.161s; Tpl: 0.012s; cc: 11; qc: 29; dbt: 0.1272s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb