176, 177, diena. Pusiasalis.

Ecuador's flag
South America » Ecuador » West » Salinas
May 26th 2013
Published: May 26th 2013

Iš ryto tik papusryčiavus namie dingsta elektra. Pasirodo už nedamokėtą 1dolerį šį mėnesį, visiškai išjungė elektrą namie. Šeimyna susiruošia važiuoti į miestą, į elektros tinklus, o aš tuo tarpu pasiimu dviratį ir išvažiuoju pavažinėti po miestą. Salinas miestas įsikūręs tokiame pusiasalyje, tad iš pradžių nuvažiuoju iki pagrindinės gatvės prie vandens. Netrukus privažiuoju karinę zoną, čia jūreivių mokykla. Mokykla įsikūrusi pačiame pusiasalio smaigalyje. Čia taip pat yra kažkoks parkas ar stebėjimo vieta, tad paprašius man leidžia nuvažiuoti iki pačios pusiasalio pabaigos. Nuo įvažavimo vartų iki pusiasalio pabaigos dar apie 3,5km, bet galima važiuoti tik vienu keliuku, prie visų kitų keliukų sėdi apsauga ir civilių nepraleidžia. Pusiasalio pabaigoje statomas nedidelis švyturys, gal ir kavinukė. Labai rami vieta, didelės bangos, uolos. Čia yra ženklas, pažymintis jog galima stebėti banginius, bet nei vieno taip ir nepamatau. Vėliau pasidomiu, dabar netinkamas laikas stebėti banginius, nesezonas. Apsisuku ir važiuoju atgal. Pakelėse laksto labai daug driežų, kurie bėgdami atrodo gan juokingai. Važiuodamas link namų užsuku papietauti. O grįžęs visus jau randu namie. Vakare vėl daugiau nieko įdomaus nebenuveikiu.

Rytas kaip jau ir įprasta, neskubėdamas atsikeliu, papusryčiauju. Visą dieną praleidžiu namie, taip nieko įpatingo nenuveikdamas, šiek tiek pradedu planuoti kur važiuoti toliau, ką pamatyti. Vakare Fernando paprašau, kad pamokintų mane plaukti su banglente, bet kiek padvejoję nutariam atidėti pamoką ryt dienai.

Tot: 0.059s; Tpl: 0.009s; cc: 11; qc: 29; dbt: 0.0358s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb