77 diena. Druskos ežerai.

Bolivia's flag
South America » Bolivia » Potosí Department » Uyuni
February 17th 2013
Published: February 17th 2013

Kelionė iki Uyuni miestelio truko apie 7 valandas. Atvažiavę į vietą sutikom dar kelis draugus su kuriais kartu gyvenom Oruro mokykloj. Praktiškai visi sakė, kad tai buvo vieno blogiausių kelionių gyvenime, nors man pavyko pamiegoti bent kelias valandas. Atvažiavom į miestelį apie 5 val. nakties ir tikėjomės rasti hostelį kuriame galėtumėm išsimiegoti iki ryto, bet ne mes vieni tokie gudrūs. Visi viešbučiai užpildyti, o miestelyje dar bent 50 tokių pat optimistų kaip mes. Naktis šalta tad sulindom į nedidelę patalpą kurioje yra bankomatas. Mūsų kompanijoj 6 žmonės, tad pasikeisdami taip prasėdėjom iki kol prašvito. Tada radom vieną veikiančią kavinę kur gavom šiltus pusryčius su arbata. ten prasėdėjom kol pradėjo veikti pirmosios kelionių agentūros. Nors buvom vieni pirmūjų agentūroje, bet ekskursijos kaina per 10 min, pakilo 100 Lt. taip jau būna kai paklausa viršija pasiūlą. Nusipirkom 3 dienų kelionę už maždaug 400 Lt. Į kainą įskaičiuota kelionė džipu, 2 nakvynės ir maistas. Kelionė turėtų prasidėti 10.30, bet išvažiuojam tik apie 12 val. mat teko paieškoti džipo kuris mus galėtų vežti. Pirmiausia džipas mus nuveža į "traukinių kapines", vaizdas gan niūrus, keliolika senų surūdijusių traukinių. Praleidžiam čia apie pusvalandį ir važiuojam iki druskos ežero. Dabar lietaus sezonas tad ežeras ištikrūjų primen ežerą. Sausuoju sezonu ežeras būna visiškai išdžiuvęs. Bet vandens nedaug, tad su džipu galima važiuoti per ežerą iki šiek tiek aukštesnės vietos kur galim išlipti. Vairuotojas paruošia pietus, per tą laiką mes žaidžiam su fotoaparatais darydami linksmas nuotraukas. Papietavę dar šiek tiek pavažinėjam po ežerą, po to važiuojam iki mūsų nakvynės vietos. Aš visą dieną nekaip jaučiuosi, turbūt būsiu apsinuodijęs maistu paskutinę dieną Orure. Vakare jaučiuosi išvis labai prastai, jaučiu, kad turiu šiek tiek temperatūros. Prieš miegą išgeriu vaistų, tikiuosi ryt bus geresnė savijauta.

Tot: 0.122s; Tpl: 0.011s; cc: 14; qc: 61; dbt: 0.0764s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb