122 diena. Copacabana

Published: April 7th 2013

Vienintelis laivelis plaukiantis į Isla del Sol turėtų išplaukti 8.30 tad atsikeliam anksčiau, papusryčiaujam ir einam iki prieplaukos žiūrėti ar plaukia šiandien kasnors. Deja protestai nesibaigė ir nei vienas laivelis neplaukia iki salos. Tad šiandien dieną praleisim miestelyje ir jeigu ryt niekas vis dar nedirbs, manau keliausim į Peru. Bet šiandienai veikos turėtų užtekti ir čia. Šiek tiek pavaikštinėjam po miestelį ir tada nutariam užlipti ant pakrantėje esančios kalvos. Neskubėdami užlipam, čia panašu kažkiek šventa vieta, nes pristatyta kryžių, deginamos žvakutės. Vaizdas visai neblogas iš čia, tad prisėdam pasimėgauti juo. Netrukus prie mūsų prieina viena Maysos pažystama Sara kuri čia gyvena. Mes gal būtumėm pas ją ir apsistoję, bet kažkaip nepavyko susisiekti kai tik atsigabenom čia, be to buvom pavargę ieškoti kur ji gyvena. Jos tėvai turi hostelį, tad būtų visai smagu pas juos apsistoti. Bet kad jau susitikom tai einam bent jau aplankyti namų. Pirmiausia einam iki mokyklos - darželio pasiimti Saros dukrytės. Labai miela 4metė mergaitė. Tada visi keliaujam iki Saros namų, tes susipažystu su jos tėvais. Tikrai labai jaukus hostelis. Čia praleidžiam gerą pusdienį. Sara pagamina pietus, aš kaip įprasta bandau susidraugauti su Saros dukryte. Tada sugalvojam užlipti ant dar vienos kalvos, čia sako buvo Inkų observatorija, nuo šio kalno jie stebėdavo žvaigždes. Ant kalno pasitinkam saulėlydį ir keliaujam namo, tiksliau pirmiau iki Saros namų , nes čia pasilikom kelis daigtus. Su saros mergyte vistik po truputį susidraugaujam ir kai mes ruošiamės išeiti, ji praktiškai pasiryžus su mumis keliauti iki mūsų hostelio. Atsisveikinam su šeimyna ir einam link namų. Prieš tai dar užeinam į tą pačią kavinę kur ir vakar vakarieniavom, pavalgyti. Gandai mieste sklinda, kad ryt niekas vėl neveiks, tad greičiausiai bandysim keliauti į Peru miestą Puno.

Tot: 0.054s; Tpl: 0.016s; cc: 8; qc: 24; dbt: 0.0274s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb