Good Bye NZ

Published: May 29th 2006

Caute,
tak odchadzame, auto sme predali, ale nie velmi uspesne, ani o tom nechceme moc vraviet 😞 Ale aspon sme sa ho zbavili a mohli odletiet do Australie. V Aucklande sme si pozreli co sme mohli, vyhodou bolo aj to, ze tu premavaju niektore bezplatne autobusy a pod, resp. cena denneho listka sa da vydrzat. Ale velmke mesta moc nie su pre nas. My radsej prirodu. 😊
Pridavame este fotky z nasho posledneho vyletu v Tongariro NP, kde sme vyliezli na Mt. Ngauruhoe a pozreli sme sa do kratera, z jedneho naseho posledneho rana, ked sme nocovali nevedno kde a potom rano sme zistili, ze aky super vyhlad mame (te mata peak a te mata peak2), jedneho z poslednych glowwormov co sme videli, co je tu miestna vychytavka, v noci svieti modrozelenym svetlom a tym laka k sebe vselijaky hmyz, ktory sa potom chyti do lepkavych vlakienok ako do pavuciny, ktore, ten glowworm vypusti a on si ho pritiahne a zozerie. Z fotiek z jedneho z poslednych zbierani kiwi je jasne aka tazka praca to je a ako clovek musi byt usilovny aby odtrhol aspon jedno 😊 a nakoniec jeden z poslednych pohladov na Auckland, kym sme opustili tuto super peknu krajinu, kde clovek moze cvakat fotky od pasa a aj tak budu pekne, ako poznamenal jeden moj kamos 😊 Ano, spravne ste si vsimli, casto pouzivam slovicko "posledne", ale to preto, lebo sme uz fakt odisli. Ale ostalo nam este kopec nametov na dalsie navstevy tejto krajiny. Vsak buduce leto to pozreme 😊 Uz sme v Australii. Caves.

4th June 2006

fiha dalsi slovak na travelblogu :) ja som siel podobnu trasu po NZ polrok pred vami.. krasne fotky, drzim palce.. pajka

Tot: 0.063s; Tpl: 0.01s; cc: 12; qc: 32; dbt: 0.0442s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb