Żona dla Australijczyka

Total Distance: 0 miles / 0 kmMouse: 0,0

Bowral

DSCF3232DSCF3232DSCF3232

Panna Młoda i jej tort
Dla tych, co nie wiedzieli - moja wyprawa do Aussie nie była jedynie 'turystyczna' - przybyłam tu, aby wesprzeć Sis w najważniejszym dniu.

Skromna uroczystość odbyła się w domu przyjaciół Bhretta w niedalekim Bowral, którego okolice (winnice oraz 'Kangaroo Valley'😉 muszę następnym razem zwiedzić dokładniej! 😉

Ciekawostką może być fakt, że przyszła Panna Młoda postanowiła, przy mojej pomocy, samodzielnie przygotować tort weselny. Pięknością na pewno nie dorównywał popisom polskich czy tutejszych cukierników, ale każdy, kto miał okazję spróbować, zachwycał się smakiem - 2 kg białej czekolady, bita śmietana i wiórki kokosowe zrobiły niesamowita robotę 😉)

Sam ślub przypominał znane nam obrazki z amerykańskich filmów - skromna uroczystość na świeżym powietrzu, 'I do' wypowiedziane przez pięknych młodych, przemowy, toasty i rzucanie bukietu (w pierwszym podejściu wprost na zadaszenie tarasu). Były również akcenty znane nam z imprez typowo polskich, tj. wódka i, jak okazało się, znany także na arenie międzynarodowej, taniec 'kaczuszki'.

Zachwycili mnie wspaniali, niezwykle gościnni gospodarze domu Debbie i Dave, cztery szalone koleżanki Agi - Szwedki, przeżywające imprezę chyba bardziej od Młodej Pary 😉 oraz pozostali goście - serdeczni, mili ludzie szczerze zainteresowani poznaniem mnie, polskiej kultury i zwyczajów weselnych. Oby więcej takich imprez! 😉)

DSCF3228DSCF3228
DSCF3228

awwww....
DSCF3257DSCF3257
DSCF3257

dekoracje i pamiątkowa księga gości

Tot: 0.211s; Tpl: 0.022s; cc: 11; qc: 52; dbt: 0.1791s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb