Starting Point - Začateční Stanice

United Kingdom's flag
Europe » United Kingdom » England » Berkshire » Maidenhead
January 29th 2008
Published: January 29th 2008

FAMOUS 8 ( bylo nás osum)

Well Off we go traveling the world.
(A jdeme na to -cestovat do světa)

Who is going, well Group (Renata six members in one) and We (Romi split personality)
Kdo všechno jede, no tak Skupina (šesti členná Renatka) a My ( rozpolcená osobnost Romča)

We are almost ready, meaning not packed, roughly knowing where we going but hey it is 8 of us we won´t get scared.
U jsem skoro nachystané, tím myslíme nejsme zbalené, zhruba víme kam pojede ale co nás je 8 my se nebudeme bát vlka nic.

Leaving Uk on sat 02.02.08 from Heathrow to Beijing at 16.35 arriving 03.02.08 at 10.30
Odjídíme z UK v sobotu 02.02.08 z Heathrow fo Beijing v 16.35 přitáváme 03.02.08 v 10.30

So wish us luck
Tak nám přejte štěstí

29th January 2008

good luck!!!
Good luck! not that you will need it! you will have so much fun im so jealous. take care and keep us up dated. I want all the goss! carly
31st January 2008

i m so happy for you
i wish you to have fun! have a good trop take care and we keep in touch with love lucile, your friend PS if you want to go in France, in Marseille you're welcome
7th February 2008

Cau holky!
Renat, jak jsi se nakonec sbalila? Asi v poho... Uzijte si cestovani, tesim se na nejakou story :-) Tady vsechno stejny, nikdo uz ani nechodi moc zit...ja uz jsem taky jak duchodce, porad mi neco je a chodim brzo spat..hi hi hi. Zatim pa a tesim se na vase dalsi news. Hugs Andrea
8th February 2008

Tak jak to tak vidim, tak prozatim vse probiha bez vaznejsich problemu. jen tak dal:-) Nezapomente na dobre vychovani a kdyby jste uz neco provedly tak hlavne nerikat ci jste:-) keep us posted!!! xxx

Tot: 0.185s; Tpl: 0.009s; cc: 9; qc: 52; dbt: 0.105s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb