05.28.

Europe » Sweden » Uppsala County » Uppsala
May 28th 2008
Published: May 28th 2008

hahó
ma is izgi nap volt: az előadások nagyon érdekeseok voltak, nemek különbségéről beszéltünk. ezzel kapcsolatban kellet megint egy szerepjátékot írnunk holnapra...egy terhes amerikai nőt fogok játszani 😊)
aztán koradélután befejeztük és mentünk főzőcskézni az indiai pajtikhoz, mert este carinhoz voltunk hivatalosak vacsira és mindenki főzőtt előtte, az indiai tanárok különböző indiai csirkéket, a srácok vmi currys zöldségeket, én meg almáspitét sütöttem, (köszi anya a receptet)egész jó lett, még egy feliratot is biggyesztettünk rá: "CCG" (cultural competency group), lásd a képen 😊 szóval mindenki odavolt, hogy még a tésztát is én csináltam és nagyon ízlett mindenkinek 😊)) mondták, hogy mit is keresek én itt, inkább egy nyissak cukrászdát, mire a az indiai prof. mondta, hogy vagy inkább anyukám nyisson egyet 😊)) az indiai menü is nagyon finom volt ám, persze kicsit spicy...
hát ennyit máról,
pá nektek

ps: ja és a tegnap sharon stone storyhoz: az a lényeg, hogy ilyen kis vita volt a világbékéről, egészségről, volt 5 előadó és az egyik ő volt, mert ilyen aktivista, hát eléggé amerikaira sikerült a beszéde ("de mit jelent NEKED a béke?"..."mert a béke az, hogy nem engeded szabadjára a bevásárlókocsidat a parkolóban, hogy a másik autójának guruljon"...és hasonló jó példákkal hívta fel a figyelmet a world piece-re 😊

28th May 2008

hiába Te és a sütijeid :-)

Tot: 0.235s; Tpl: 0.014s; cc: 7; qc: 41; dbt: 0.2072s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb