4.den - Presun domov

Italy's flag
Europe » Italy » Sardinia » Alghero
November 18th 2014
Published: November 21st 2014

Rano pobalenie, check out bez problemov, odovzdanie kluciku, zaplatenie hotela + utraty v restike a smer hlavna cesta.

V hoteli maju prehistoricky vytah, gombiky ala roky sedemdesiate.

Z hotela sme vypadli uz o 8/00, bus siel 8/31. Pri mori na lavicke sme si dali mini ranajky, posledny krat sme sa pozreli uz na kludne more, s belasou oblohou bez vetra a sup ho zastavit bus ALFA.

Na zastavke pri pizzerii/restauracii quarte sail na via g.garibaldi mavame na bus, ten zastavuje na ceste, nejde na vybezok co je pre nho urceny,sak naco auta obidu, pockaju. Cvakam listky, bus je dost plny, vsetci nastupovali na konecnej.

Cestou na letisko za mesteckom Fertilia po pravej strane vidime sardinske gheto. Rozbombardovane domy, bordel. Proste cigani.

Na letisku sa nic neda robit, predrazena restika, dopijame vodu,securit kontrola. Mali na haku, ziadne telesne obtazovanie, ziadne vyzuvanie. Stacilo len prejst cez detektor a finito.

Do odletu ostava hodina, v odletovej hale kopa sardinskych soplakov . Zrejme idu na vylet do BA. Duty free nic moc. Pristavuje sa pri nas miestny anketar. Tak mu vyplnujeme anketu, klasicke otazky,kde ste boli ako sa vam pacilo atd.

Presuvame sa za gate, opat kopa ludi natlacenych. Do lietadla najskor pustaju priority a potom nas.

Zas sedim v zadnej casti lietadla pri ulicke, vedla mna dvaja cesi. V lietadle chaos, vyletnici si sadaju halabala, malo miesta na batozinu nad hlavami,letusky vsetko prehadzuju.

Odlietame, luci sa s nami ukazkove pocasie, slnko, teplo.

V oblakoch opat lietajuci obchod, po pristati nas vyzdihuje dusan, zastavka v mcdonalde a smer domov. Kurnik je tu o 10 stupnov menej, brrr

alghero city hotel izba pre tri osoby 3noci - 102€
utrata v hotelovej restike - 35€ *
* flaskove pivo 0,66l - 4,5€
* pizza od 5 do 8 €

2nd December 2014

fajn
fajn vikendovy trip za rozumne peniaze, len tie letenky mi nie su jasne, to za 40EUR je spiatocna ci jednosmerna letenka? btw. okrem pizze ste nedali ine jedla, trebars nejake cestoviny ci cosi? salam, syr a pecivo na ranajky vyzeraju tiez dobre
2nd December 2014

40 euro bola spiatocna letenka. jedli sme len pizzu, sestra mala pizzovu maniu,tak sme sa rychlo prisposobili :)

Tot: 0.906s; Tpl: 0.014s; cc: 13; qc: 48; dbt: 0.6502s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb