Pa?íž

Europe » France
December 5th 2013
Published: July 12th 2017

Geo: 48.8566, 2.35097

Přestup na letadlo do Ho Chi Minh. Přiletěli jsme kolem 19:30 na CDG. Vše bylo zařízené, ubytování, cesta z letiště, prostě ideál. Trochu nás ovšem hned na začátku na letišti vyvedl z euforie pás se zavazadly. Všechna už byla rozebrána a naše batohy stále nikde. Nakonec jsme zjistili, že nám zavazadla poslali automaticky rovnou na transfer do Vietnamu. Martii z toho byla chvilku nešťastná, ale po tom co nám paní na letišti dala komplet potřebné hygienické potřeby a dokonce i trička na spaní, holka moje milovaná se uklidnila a nakonec jsme po vyřešení drobného problémku s lístky na vlak vyrazili směr centrum Paříže. Vystoupili jsme ve stanici Saint-Michael a po chvilce bloudění při snaze opustit metro jsme se ocitli na Blv. Saint-Michael. Najít náš dopředu zabookovaný hotel Mont Blanc nebylo vůbec složité a za chvilku jsme bydleli. Po ubytování jsme vyrazili na jídlo a na chvilku obdivovat krásy Paříže. Večeři jsme si dali v příjemné hotelové restauraci. Musíme si užít ještě trochu toho dobrého jídla. Marťa si dala mušle, já cibulačku a flákotu a k tomu jsme si dali vínečko. S plnými žaludky jsme vyrazili do ulic. Když jsme došli na Pont des Artes, uvědomil jsem si, že zámek, který jsem sebou vezl abychom tu s Marťou "zvěčnili" svou lásku, bohůžel zůstal v batohu na letišti. Chjo... Nakonec na zábradlí stejně nebylo ani malinkaté místečko, takže jsme si udělali alespoň pár romantických fotek a do toho nám začalo pršet "štěstí"? Dál jsme se vydali k Louvru a na Place de la Concorde, kde jsme se povozili na Ruském kole a udělali pár foteček. Postupně přestalo pršel a my se vydali zpět na hotel a do hajan.

Tot: 0.028s; Tpl: 0.008s; cc: 7; qc: 23; dbt: 0.0134s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb