Som-kull

Kyrgyzstan's flag
Asia » Kyrgyzstan » Yssyk Kol
August 5th 2014
Published: August 7th 2014

Ráno sněžilo, ale než jsme vstali, tak sníh roztál. Byl vidět jen na vyšších kopcích. Ustal vítr, takže bylo mnohem lépe, než předchozí den. Nakonec jsme se rozhodli vrátit za ostatními, protože jsme neměli co dělat a ostatním nemůžeme dát nijak vědět. Trvá to k nim asi 2 hodiny kvůli špatné cestě okolo jezera. Jako jediný blázen jsme se rozhodl vykoupat v jezeře, které má asi 10 stupňů. Šílená zima, ale stálo to za to..:D Potom co jsme přijeli za ostatními, tak jsme ještě zastihli chvíli děti, které kvůli studenému počasí pustili domů. K večeru jsme si ještě zaplatili za hodinovou vyjížďku na koních (200somů= 80Kč). Rozhodli jsme se, že zítra odjedeme a přijmeme pozvání majitele jurty, který nám nabídl přespání v jeho domě v nižší oblasti. Museli jsme jen překonat nesnesitelnou zimu, která nás čekala. Teplota se zase blížila nule a v jurtě nebylo moc příjemně, ale zvládli jsme to.

Tot: 0.048s; Tpl: 0.01s; cc: 6; qc: 24; dbt: 0.0298s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb