Namibia 2012, p. 2

Africa » Namibia
May 14th 2012
Published: May 14th 2012

Na západním pobřeží jižního afrického subkontinentu se zvolna přesýpají načervenalé písky nejsušší pouště na světě, pouště Namib. V této oblasti neprší. Veškerá voda je dodávána mlhou, stoupající z pobřežních vod Atlantického oceánu, kde studený Benguelský proud vyvěrá na hladinu a dodává celé oblasti antarktický chlad. V místě střetu živlů se táh... Read Full Entry

Photos are below

Skeleton CoastSkeleton Coast
Skeleton Coast

Na této fotografii je vidět, jak si fotograf připravil kompozici a expozici noční scény pro budoucí fotografii. Následně se přestal věnovat fotoaparátu a začal vařit večeři v kastrolu uprostřed scény. O pár minut později se přihnala vlna, která smetla fotoaparát, kompozici, expozici, bublající špagety i překvapeného fotografa.
Damara funeral, SesfonteinDamara funeral, Sesfontein
Damara funeral, Sesfontein

Pohřeb šéfky damarské vesnice
Hoba meteorite, NamibiaHoba meteorite, Namibia
Hoba meteorite, Namibia

Hoba, největší meteorit na světě

14th May 2012

Díky!
Kdybych uměl psát a fotit jako Honza, vykašlu se na programování a nechám se zaměstnat u National Geographic :-) Díky za super pondělní čtení!
16th May 2012

RE: Díky!
Děkuji za ohodnocení :) Tady jde to focení samo. Všechno to samo nabíhá před objektiv a já jen mačkám spoušť :) A měním baterky.
14th May 2012

:-)))))))
Ahoj kluci :-) teda dnes jsem se opět pobavila. Nejvíce mě dostala rally Etosha a hned poté úprk před slony, stokilová babička a stopující Sani :-))))))) jo a taky kompozice a expozice na pláži, hlavně překvapenej fotograf :-))))) když si toto vše člověk představí, tak se směje hodinu bez nadechnutí :-)))) fotky jsou úžasný :-) naši vás pozdravují :-) tak si to tam užívejte a zase něco napište :-)
16th May 2012

Děkujeme všem za přečtení a zájem
Právě jsme se vrátili z Okavanga, jsme živí a zdraví a plní dojmů z noci, kdy nám hyeny snědly chleba. Máme namířeno z Maunu na sever do Kasane a na Victoria Falls. Už se nám to krátí. Těšíme se do práce. Trošku.
21st May 2012

Zdar hoši,
jsem unesená z Vašehio vyprávění, to snad ani nemůžete všechno vstřebat, já to tady hltám jak blázen, je to super, hodně zážitků a pohody přeje capina

Tot: 0.178s; Tpl: 0.01s; cc: 7; qc: 54; dbt: 0.0717s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb