Tervist, kõik sõbrad, kes olid folgil ja need vähesed imelikud, kes ei olnud.

Malta's flag
Europe » Malta » Malta
July 26th 2008
Published: July 27th 2008

Kolmapäeeev oli tööpäev (loe: öö), aga ooo, kui sündmusterohke. Kris oli terrassil koos Gianniga, kes on see väike veider Bulgaaria poiss. Mina olin gaziiiibos taaskord. Ma töötan iga kord seal, vähemalt graafiku järgi olen algselt alati gaziiiibos, nii et mul on väikestviisi oksendamiseni sellest, aga samas tean, kus kõik asjad on ja oskan pimesilmi jooke riiulist leida või sangriat teha. Huh, talent missugune. No igatahes oli mind jälle sinna õue lükatud ja Kris kaugel üleval. Manageriks oli kolmapäeval seesama Ian, kelle pärast Hassan lahti lasti, nii et saatsime tema poole valgust kartvaid eestikeelseid lausejuppe. Kuigi ta ise nillis täiega Krisi. Tüüpilisele maltalasele kohaselt võttis kohe tüdruku sihikule. Mina ei leidnud kunagi Ianit üles, kui teda vaja oli ja Krisi sõnul seepärast, et ta põhimõtteliselt elas Krisi juures terrassil. Üritas jõle lahedat venda mängida ja näitas oma baarmeni trikke. Gaziibos olin koos Anastasia ja Jacquiga, keda ma mõlemat algul kartsin, aga ei, nendega oli jumala tsill. Anastasia, kes algul kunagi bitch oli, on nüüd väga houmi. Aga meil on ka kaks uut prantslast ja see tüdruk oli jälle meiega Gazibos ja see on iga kord nii, et ma tahaks jeesusmaria karjuda ja midagi lüüa. Ta on aeglane, ta on nagu sitahäda, ta
Side bari ja main bari vahelSide bari ja main bari vahelSide bari ja main bari vahel

ehk tantsupõrandal. Danny (e. hispaania Daniel) Steve ja meie
ei saa mittemidagi mittemillestki aru ja kui tal on vaja kokteile teha, siis ta ei uuri ise, kuidas neid teha vaid laseb teistel teha, siis jätab kõik asjad laiali ja punchib ikka vale arvuti peal. No raisk, ma tahaks ta iga kord seitsme tuule poole minema lennutada sealt leti tagant igatahes. Aga mul vedas ja sain veidi ringi ka trippida. Ses suhtes, et vahepeal tuli Ian ja pani mind new bari Danielile appi ja hiljem veel kaks korda main bari, mis oli fun ja vaheldusrikas ka. Lõpuks jõudsin ikka ringiga gazibosse tagasi ja kuidagi läks nii, et mina ja Sophie (prantsuse pihv) jäime viimastena sinna nina nokkima. Kuna see oli alles tema kolmas päev, siis kell neli oli tema jaoks juba uhh ja ahh. Minul see-eest oli väga mõnus, inimesi polnud ja kellaaeg oli ka täiest tavaline. Tegelikult on kolmapäevad väga kiired, nii et saime ikka tõmmelda küll ja küll terve öö. Ja kui siis see lõpusirge tuleb, et tõesti väga rahulik on ja saad niisama tsillida, siis on päeva parimad hetked. Teised hakkasid ka vaikselt lõpetama, igast baarist voolas keegi välja. Steve lõpetas side baris ka üsna vara, tuli õue. Aaa, siis oligi see, et meie üks arvuti ja
Mellieha main barMellieha main barMellieha main bar

Sealt tulid ka Krisi tasuta joogid, jaajaa
muu tehnikavend Mike passis seal ja oli terve õhtu joonud ja siis hakkas Steve'ga rääkima ja mulle jäi mulje, et see oli justkui üks gei teisega. Ja nii palju, kui ma nende jutust aru sain, siis Steve on ikkagi gei, mis oli üks õhtu highlighte, sest me oleme ammu mõelnud, et kas siis on või mitte, aga nüüd jaa, saabus selgus. Teine highlight oli see, et terrassile ilmus.. ohhoohoohhoo Dave, nii et Krisil oli kohe puhas rõõm töötada. Davel oli nimelt vaba õhtu ja ta oli sõbraga St Juliansi jõudnud omadega ja kuidagi oli juhtunud ka see, et nad olid väheke alkohoolseid jooke tarbinud või tegelikult ehk siiski mitte nii vähe. Kuuldavasti oli tema konditsioon jah üsna meeldiv olnud. Krisiga rääkisid seal päris pikalt vist juttu ja kui K lõpetas, siis tulid alla istuma. Mina muudkui passisin seal leti taga. Kell oli kuskile 5-6 kanti siis juba. Jaa ohhjaaa, highlight number kolm ei sobi lugeda lapsevanematele, sest muidu tulete piitsadega kohale. Igatahes on Fuegol kaks omanikku ja nad mõlemad on Francine'i vennad vist. Vähemasti Mark on. Mark passib peaaegu iga õhtu Fuegos ja ajab meid kõiki närvi. Paneb hullu bossi (no ta ongi boss), aga tegelikult ei tea ta mitte
MelliehaMelliehaMellieha

Uus hostess Mehhikost! Like how cool is that! Ja ta on hästi tore.
s****** ja ta on nii värdjas mees, tõeline perv ka. Alati teeb tüdrukutele silma ja juba eelmine nädal sai Krisiga tuttavaks ja siis kuulutas mulle, et küll ta ikka on tore tüdruk. No vahva küll eksole. Mark oli siis kolmapäeval omajagu aega ka üleval passinud (ma ei tea mitu meest teda lõpuks seal piirasid) ja siis millalgi läks ta lõpuks ära. Kris mõtles kohe, et no davaiks, vetsuminek onju. Kütab siis kiiruga alla staffi vetsu, mis on köögi tagaotsas ja hästi eraldatud, tõmbab ukse lahti ja shallala, seal on ju Mark. Kris oli kergelt hämmingus ja üritas vabandada, et noh, uks polnud kinni jne. Mark oli ainult, et eiei, ma olen kohe valmis, pesen ainult käsi, võid sisse tulla. Okei, Kris astub sisse, Mark räägib midagi ja siis tuli vist väga ebameeldivalt lähedale ja olevat Krisi suudelda üritanud (rõhk sõnal üritanud!!). Meie 50-aastane ülivärdjas klubiomanik, õõõõõöööääääääähhh, rõve. Kris õnneks pani oma nooruslikud refleksid käiku ja oskas õigel ajal end eest ära nihutada ja midagi ei juhtunud ja tüüp läks minema, aga see on see põhimõte, et ta on ikkagi ülivärdjas. See oli juba kuskil varem igatahes. Praegu oleme sündmustega jõudnud sinna kuskile poole kuue kanti hommikul. Steve ootas seal meid
Kohustuslik DeivipiltKohustuslik DeivipiltKohustuslik Deivipilt

Kahju on ainult sellest, et me ei jõudnud pilti teha ega filmida, kui nad prantsuse poistega hullu tantsu tegid:D
ja hispaanlane Daniel oli ja siis oli ka üks teine Daniel, kelle kohta ma tahtsingi seda mainida, et ema-isa, ma küll lubasin, et ma ei tule musta mehega koju, aga kui laevalt maha astun ja üks ikkagi kaasas on, siis see on Daniel:D. Hhahaha, ei ma ise ka naeran praegu, sest okei, sest just ei juhtuks, aga ütleme nii, et ta on päris tore küll. Aga jaa, ta on Aafrika päritolu, kunagi Norrasse kolinud ja nüüd paar aastat siin elanud. Eiei, see ikka pole päris selline asi üldse, nii et unustage ära. Jätkame parem sellega, et pool7 sain ka mina töökohustustest vabaks. Võtsime veel pitsad ja passisime Fuego juures. Seal on jube tore hommikul istuda, kui sõda on üle käinud, aga kõik on kinni ja päike tõuseb ja valge on ja töö-öö on läbi. Danny (e. nüüdsest Daniel hispaanlase) ja Stevega jalutasime kodu suunas, S läks bussile ja D'ga läksid ka teed ühel hetkel lahku. Tulime koju ja läksime magamaaa.
Neljapäeval magasime jälle räigelt kaua nagunii, aga kes seda täpselt mäletab. Midagi nagu koidaks, et ärkasime, sõime, vaatasime filmi, läksime tööle. Ohh, see on küll midagi uut. Neljapäeval juhtus see imelik lugu, et gazibos olid uued prantslased + Steve ja
TraditsioonilisedTraditsioonilisedTraditsioonilised

jäätiserõõmud rannas
Isabelle, nii et Francine pani meid koos lausa maini, meiega koos olid ka RUSTEM (meie hull venelane, kes juba teisipäeval ära läheb, kahjuuu) ja Irene, kellel on Francine'ga sama perekonnanimi, aga nagu ta ise ütles, siis thank god nad ei ole sugulased. Neljapäev on kahe peopäeva vahel selline vaiksem päev, nii et väga mingit pinget polnud või midagi ja Francine võttis minu muidugi esimesena välja ja juba kell pool3, nii et pidin üksi passima, aga nägin meie vana sõpra Josephit, kes oli ka natuke tarbinud (kas ainult mulle tundub või seostub kõik alkoholiga + see, et me töötame baaris?). Algul rääkisime leti ääres, siis kolisime välja ja siis ka Fuego aiast välja. Läksime üle tee Nero kohvikusse. Vestlus kiskus natuke veidraks ja nagu Josephi sõber Kevin üritas mõni aeg tagasi Krisile käppa peale panna, siis jah, Joseph oli samasse auku. Saatsin ta sõbralikult pikalt ja kunagi kui näis, et politsei on tulnud ja muusika vait, siis kolisime sisse tagasi. Leidsin Krisi, kes munes üksida mainis ja ootas oma stocki, nii et aitasin tal seda veel ära panna. Küllap seadsime sammud pärast seda kodu suunas. Kes teab, mis hommikutundi kell täpselt näitas.
Kris paugutab edasi igatahes..
Tervitused siis, paugutan nüüd reedest. Ärkasime vara (kell 13), sest eelmine õhtu oli olnud rahulik neljapäev ja meie saime vara koju (vara tähendab siis kell 5-6). Seadsime sammud ranna poole ja tegime traditsioonilise siidri-jäätise päevakese. Kuumust oli piisavalt ja vesi maitses jälle soolane. Ega me seal end kaua praadinud, sest oli ju vaja enne tööd väike uinak teha. Kuna Emiil oli oma naisukese kaenlasse võtnud ja temaga samasse randa põrutanud hüppasime ka nende juurest läbi, ütlesime nii viisakuse mõttes tere-tere ja läksime voodipoole. Algul oli meil mõlemal väga raske magama jääda, sest und polnud, aga lõpuks vajusid Liisi lõuad ikka üks maa ja teine taeva poole. Mul ei tulnudki und ja siis tõusin üles, et teha midagi asjalikku. Mida ma täpsemalt tegin, seda ei mäleta. Üldiselt on mul seda blogi väga keeruline kirjutada, sest ma kohe üldse ei suuda meenutada, mis päeval miski asi toimus. Ma ei tea isegi mis päev täna on! Põhimõtteliselt kütsime omale vist nuudlid kalapulkadega sisse ja läksime tööle. Olime mõlemad Gazebos koos prantsuse häda ja Isabellega. Isabel on tore ja tsill, aga häda on jätkuvalt omadega hädas. Mõnus ja kiire oli, pihv jäi muidugi koguaeg ette koperdama, jättis oma asjad laiali ja ei teadnud midagi, aga peale suurt hammaste krigistamist viskas Francinel ka üle ja pani pihvi hoopis Danny juurde Newbari. Siis tuli Liisil suur jama. Mingi hispaania ahv tahtis kaardiga maksta ja kuna meil Gazebos see kaarditerminal ei tööta, siis läksin mainbari, kus töötas bulgaarlane (jah, ema) ja Anastaaaaaasja. Proovisin seal kaardiga maksta, aga teised ütlesid, et juba paar päeva ei tööta see terminal kah, nii oligi. Siis pidi Liis hispaanlastele seletama, et nüüd on pahasti, sest kaardiga ikka ei saa maksta. Loomulikult olid sealsamas värava juures kohe ka omanikud Mark ja Simon, kes on Francine vennad. Mark siis tuli sinna ja uuris, et mis mureks on. Hispaanlased kohe valetasid, et nad juba täna korduvalt meil seal kaardimakseid teinud ja Mark muidugi uskus neid ja saatis Liisi poole piksenooli. Kuradi hispaania ahvid, raisk! Siis tuli Francine ja kui talle seletasime, et mainbari terminal on omandega õhtul pööritas too ainult silmi, et küll me ikka oleme lollid ja tal on iga päev seal kaardimaksed toimunud. Kogu see olukord oli väga loll, sest need kuradi hispaania *****d ajasid seal oma olematut õigust taga. Mark ja co tegid nägu nagu see kõik oleks üldse Liisi süü ja tema selle eest vastutab, see ajas teda ka piisavalt vihale. Lõpuks kraapisid v***d oma raharaasud kokku ja maksid lihtsalt arve ära. Kanets! Palju kära ja süüdistusi mõttetu asja üle. Ülejäänud õhtu möödus rahulikult. Mark küll vahtis seal gazebo juures ja tegi kelmikaid pilke, aga käigu ta kah persse! France võttis Isabelli ka töölt ära ja siis ta jäi sinna mingi tüübiga mehkeldama. Me Liisuga jäime kahekesi ja lõpuks läks tema ka ära. Siis toodi mulle stock ja L aitas mul asjad ära panna. Vaikselt hakkas juba valgeks minema ja kõik tundus nagu korras juba olevat. Baaris oli üks Marki ja Simoni sõber Roger. See oli ka üks vana rikas perv. Ja kuna kõik olid juba lõpetanud oma töö istusid väljas ning Roger ostis meile kõigile jooke, sest ta oli ise nii purjus, et unustas ära, et kaks sekundit tagasi juba ütles mulle "make yourself and your friends some drinks". Hommik oli ühesõnaga väga lõbus ja venis ÕRNALT pikaks. Liisil oli ka lõbu laialt, sest peale seda kaardi-sekendust jootis Steve talle tekiilat. Aga kuna Sidebaris polnud shootereid, jõi neiu Ots tekiilat tassist, ohohohoo, see mõjus talle hästi. Aafrika mees on tal tore jah, niiet Liisi vanemad - pole mõtet muretseda, küll ma noortel silma peal hoian :D Viimaks kell 8 (!!!) panime lõpuks baari kinni ja venisime Danny, Danny krepisõbra ja Stevega (kellele meeldivad pullid - nagu te juba kuulsite) kodupoole. Otsustasime teha peatuse mäkis, sest see avati kell 9. Liis lasi tuunavõileiba ja ma salatit. Väga maistev oli. Siis läksime laiali teistega ja käisime Liisiga veel Scott's supermarketist läbi, et osta piima, šokolaadipiima liisile ja oliivi-vürtsisaia mulle. -Vahepealne märkus: Paar päeva on siin Balluta Fest. See on mingite usklike püha ja kuna enamus siin risti poole kalduvad, siis on see küllaltki populaarne. Ehk siis terve päev, ja ka eilne päev, on käinud sellised ilutulestiku-paugud, et kui tulestikku ei näeks, siis arvaks küll, et sõda on lahti. Praegu istume me arvutiga rõdul ja vahime suu lahti, et mis need usklikud siin siis pommitavad.- Laupäeval saime magama väga vara/hilja ja panime umbes 5 tundi kirja, sest siis pidime läbi suure surma ärkama ja Mellieha poole sõitma. Kuna kodus me süüa ei jõudnud, panime teepealt mingid imelikud wrapid kirja. Minuarust need nii imelikud polnudki, aga Liis arvas, et on targem seda asja kahtlusega võtta. Aga noh, lõpuks said need ikka otsa, mis vist juhtub kõige söögiga, mis meie teele ette jääb. Perv-autojuht-Gionni võttis neid peale ja nüüd oli kaasas ka uus DJ Wellington, kes ÜLLATUS-ÜLLATUS on ka perv! Adrian töötab nüüd Qawras ja temaga me võib-olla enam ei kohtugi, aga loodetavasti ikka kohtume, sest ta on tore. Dave oli endiselt kuum ja muidu oli päris vähe rahvast, ainult mingid vene rikkurid pidasid seal pidu. Tegime Liisiga neil 30 Long Islandit :D ilus.. Lewis oli ka tööl jälle, olime temaga koos mainis, Liis oli Claudiaga (mingi uus tore trainee) sidebaris ja shawn üksinda väljas. Tore oli ja nalja sai. Viimaks siis sulgesime ja sõitsime Gionniga koju tagasi. Võtsime pizzat ja istusime oma kohalikus baaris veel veitsa aega ja ma närisin mingit fruit salatit, mille Nerost sain.
-Usklikud sattusid jälle hoogu.- Varsti siis tulime kodupoole ja magasime tänase õhtuni. Ma ärkasin kell 16 ja Liis kell 18. Jõudsin ära vaadata Over the Hedge'i, mis oli päris armas ja nüüd tegin süüa makarone, juurvilju ja mingit pruuni kastet. Maitses hea ja jäätise panime ka nahka. Emiili pole ammu näinud, ta on tööl kui me kodus oleme ja vastupidi. Sääseraisad närivad siin jalgu ja Liis jäi JÄLLE magama diivanile. Seekord on suu kinni. Plaan on täna tähistada Steve lahkumist ja ootamegi nüüd temalt mingeid elumärke. Plaan 2 on minna ujuma alla basseini ja mitte kasutada ujumisriideid. NUUD SVIMM! Jahh, Liis mõtles, et peaks minema hiljem kui inimesed magavad, niiet nüüd seda ootamegi. Aga ma arvan, et täna öösel ei maga siin keegi, sest suured pidustused käivad ja paugud kestavad arvatavasti hommikuni välja.

4th August 2008

Niinii, nüüd ma pole teist nii kaua jälle kuulnud, et muretsema paneb juba, et kuidas teil seal on! Emil vana raibe viskaski teid siis välja. Igatahes ma ootan, et kuuleks teist ja teie tegemistest midagigi ja kuidas olukord teil seal on. Äkki annab ikka kohvrid kokku pakkida ja teile külla lennata!
13th August 2008

Mõnusa hilinenud kommentaariga mainin ära, et ma ikka käisin folgil (kõik neli ööd - suht ebainimlik, peaks mainima) ja ma peaks sellest siis teie sissekande pealkirja põhjal järeldama, et ma pole imelik. Riiiiight... ma olen kõige imelikum vend, keda ma tean. Aga kui see valus sissejuhatus välja jätta, siis... ahhhh???!! Mis mõttes nad selle ujumise teema nii üle puhusid?! Ei mahu pähe. Mingil põhjusel mind huvitas, mis teksti Emil oma blogis ajab ja sattusin täpselt selle sissekande peale, kus ta teie väljakupatamisest pajatas. Päris hull üleminek, arvestades, et teie sissekanne lõppes just sellega, kuidas te seda ujumist plaanisite. A kuna ma poole silmaga nägin, et üks teie järgmisi postitusi sisaldab oma nimes, et te olete elus ja värki, siis... siis on hästi :) Igatahes lendab teie kirjeid lugedes siin kliendidefitsiidiga hotellis tööaeg palju kiiremini ja ma nüüd hea meelega jätkaks
13th August 2008

Meie jäime küll folgist ilma, aga teeme siin selle kuhjaga tasa. Emiili kohta niipalju, et igasugu veidrikke leiab ja kõik ei saagi alati hea olla. Kuid noh, kui mõelda sellele, et tõesti sellise imbeka otsa sattusime, siis paneb ikka vanduma ja mitte vähe. Emiili postitustest on valdavalt meie lemmik see, kus ta oma tiitlitest pajatab. Eriti kui tead, et ta tiitlid on 'full of shit'. Eesti keelegagi on nüüd veits raskusi. Kui Liisi siin minu juures poleks siis tuleksin Eestisse ja kirjandi ajal teeksin mök-mök, sest ühtegi emakeelset sõna ei leia oma inglisekeelsetele mõtetele vasteks. Aga loodan, et lahutame su meelt kliendidefitsiidiga hotellis ilusti :) Cya!

Tot: 0.084s; Tpl: 0.015s; cc: 5; qc: 51; dbt: 0.0596s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb