The Great Himalaya

Asia » India » Himachal Pradesh » Manali
March 14th 2008
Published: March 14th 2008

Rastali smo se ekipom i otisl svojim putem...
Sada smo usli u planine jos vise, totalno smo okruzeni sneznim vrhovima. Stizemo ujutru 3 u gradic za koji smo gledali prognozu koja je na svu srecu omasila (moguca kisa i -17c najniza dnevna), tako da je ovde vec prosla smrz sezona, sto ima i svoje lose strane, obzirom da smo planirali skijanje sutra, a sneg se otopio sa staze. Ali pak otapanje snega, ima svoju dobru stranu u vidu ogromne kolicine vode koja se sjurcava sa vrhova praveci vodopade na svakom kilimetru. Ceo dan smo setali, onako opusteno, od seoca do seoca, i divili se sjajnom zimskom pejzazu.
Inace, Manali je sjajan, onako bas malecki turisticki, planinski gradic, sav u sumi, i recica koja tu protice. Nazalost opet necemo se mnogo ovde zadrzavati jer ostalo je tako malo vremena, tako da suta idemo za Armistar, jedna noc, i Delhi za kraj. A sutra do polaska autobusa u zavisnosti od vremena ili neko planinarenje ili tu lokalno po kraju.

14th March 2008

I evo da prokomentarisem ... =) Kao sto ste u jednom blogu rekli, vidim a ste se skroz skroz uklopili =) (jesam li to i prosli put rekao??) ...mislim na iskustvo pri putovanju, cenkanju, nalazenju klope i smestaja ...a i po fotkama bih rekao da ste se i vizuelno skoz identifikovali sa Indusima, tesko vas je razlikovati =) Poslednjih par blogova mi se mnogo svidjaju tj okolina i atmosfera, kolko ima jos do kraja?
14th March 2008

Svaki blog iliti svako mesto o kojem pisete je posebno na svoj nacin, svako jutro dozivljavate kao novo, svako putovanje drugacije sto je u tim uslovima malo i tesko ... skroz ... skroz ... za respect ... uspeli ste da nam prenesete delic svega toga!! A ono za sranje ... nemozes da kazes da si bio na nekom mestu ako ga nisi overio! =)
14th March 2008

Ne potpisah se malo pre =)

aaaaa dushan ima braaaaduuuuu?!? ;pp

Tot: 0.038s; Tpl: 0.009s; cc: 9; qc: 23; dbt: 0.0213s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb