197, 198 diena. Kelionė namo.

Ecuador's flag
South America » Ecuador » North » Quito
June 20th 2013
Published: June 20th 2013

Atsikėlęs iš ryto susipakuoju visus daigtus, palikdamas viską kas nereikalinga ir ko negalėsiu pasiimti su savim į lėktuvą. Kadangi namo gryšiu su Ryanair iš Frankfurto į Kauną ir tik su rankiniu bagažu, tokių daigtų yra nemažai. Dar prieš išvažiuojant vikietei merginai jai atidaviau kremą nuo saulės bei purškalą nuo uodų. Šiandien šveicarui palieku 3 sim korteles (Ekvadoro, Peru ir Bolivijos). Be to siuvimo kelioninį rinkinuką kurį gavau dar laive atplaukdamas čia. Prieš išlydėdama mane Mia man paruošia pietus, tad kartu papietaujam ir iškeliauju į oro uostą. Kelionė iki oro uosto suplanuoju 2 valandas, turėtų tiek užtekti. Pirmiausia važiuoju autobusu iki autobusų terminalo, tada kaip visada skirtingi žmonės rodo skirtingomis kryptimis į oro uostą. Pirmiausia paklausiu kontrolierės ir ji pasako, kad vien nuo čia iki oro uosto utrukti gali apie 2 val 30 min. Šiek tiek išsigąstu, nes jei tikrai užtruksiu tek laiko, galiu nespėti į skrydį. Bet nugirdusi mūsų pokalbį viena keleivė pasiūlo pagrįžti kelias stoteles atgal tuo pačiu maršrutu ir nuo ten yra tiesioginis autobusas kuris iki oro uosto turėtų nuvažiuoti vos per valandą. Taip ir padarau, nuvažiuoju iki nurodytos stotelės, ten palaukęs apie pusvalandį pagaliau sulaukiu autobuso į oro uostą. Be to nuo čia bilietas kainuoja ne kaip sakė Mia 8 dolerius, o vos 2. Į oro uostą atvažiuoju pačiu laiku. Oro uoste randu parduotuvę kuri parduoda vietinį šokoladą, tad prisiragauju jo. Be to aš visada labai norėjau pamatyti kaip atrodo kakavmedis, bet taip ir nepamačiau. Bet čia užtai padėti keli kavamedžio vaisiai, tad dabar bent žinau kaip atrodo pats vaisius. Kitoj parduotuvėj nusiperku puodelį atsiminimui. Oro uostas čia visiškai naujas, dar aplink tik statoma visa infrastruktūra, parduotuvių čia irgi dar nedaug, tad suvenyrų pasirinkimas nedidelis. Sulaukiu skrydžio ir skrendu į Bogotą. Lėktuve kėdės patogios, su įvairiom pramogom (filmai, serialai, žaidimai, muzika). Bogotoj persėdimas tik 3 val, tad kažkur nueiti nėra kada. Tiesa reikia išeiti iš laukimo zonos ir prisiregistruoti naujam skrydžiui, tad antspaudą į pasą, kad buvau Kolumbijoj gaunu.Išeinu trumpam iš terminalo, bet aplink nėra kur eiti, tad grįžtu į laukiamajį. Netrukus sėdam į šį Lufhansos lėktuvą ir prasideda 12 val. skrydis iki Frankfurto. Maistas lėktuve visai valgomas, gėrimų irgi duoda užtektinai, be to kaip ir ankstesniame skrydyje užtenka pramogų, tad palyginus su ankstesnėmis 16 valandų kelionėmis autobusu, čia tikras rojus. Pamiegu lėktuve per visą skrydį gal tik kokias 3 valandas, tad atskridus jaučiuosi kiek pavarges. Frankfurte gan greit susirandu iš kur autobusas važiuoja iki kito oro uosto, bet to autobuso dar tenka palaukti apie 1 val. Pagaliau sulaukiu autobuso, bet laiko iki kito skrydžio vėl neturiu labai daug, o dabar kaiptik piko metas, tad šiek tiek neramia širdim sėdžiu autobuse tikėdamasis, kad spėsiu ir į šį skrydį. Keliose vietose papuolanm į nedidelias spūstis, bet į oro uostą vistik atvažiuoju laiku, likus vos 20 min iki vartų uždarymo. Norint praeiti su rankiniu bagazu, tenka kaip prisirengti nemažai papildomų rūbų, kad tilpčiau pagal bagažo svorio limitą, bet viskas gerai, praeinu be didesnių problemų. Namo skrydis be nuotykių, o Kaune mane jau pasitinka šaimyna. Taip ir baigėsi mano daugiau nei pusmečio kelionė.

Tot: 0.179s; Tpl: 0.011s; cc: 6; qc: 56; dbt: 0.1415s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb