Voden ogled Melbourna

Oceania » Australia » Victoria » Melbourne
September 29th 2005
Published: October 3rd 2005

Pogled na MelbournePogled na MelbournePogled na Melbourne

Z gricka na katerem stoji Shrine of Remembrance.
Majhen svet 😊 Gospa Vesna je iz Sarajeva, od kjer se je skupaj z mozem Draganom in otrokoma Vedranom in Vedrano preselila pred ~10 leti, torej bolj proti koncu vojne. Vesna dela tukaj v sinhrotronu in je bila neskoncno vesela, da lahko z nekom govori "po nase". V cetrtek pozno popoldne naju je peljala na ogled Melbourna in nama pokazalo hiso, ki sta jo z mozem ravno kupila in jo opremljata (vrstna hisa s tremi nadstropji v centru Melbourna, na notranjem dvoriscu je skupni bazen, tenis igrisce in fitnes, precej pravljicno...). V tej hisi smo sneli se njenega moza, ki nas je potem peljal se malo okrog po Melbournu, na 2 sprehoda, na vecerjo, in koncno k njim domov (od koder se trenutno selijo). Tukaj sva spoznala tudi Vedrano, ki je malo malo balansirala predloge njenih starsev, kaj se splaca videt v mestu. Po klepetu smo naju je Dragan odpeljal domov. Bili so neverjetno prijazni!

Cesta ob Albert ParkuCesta ob Albert Parku
Cesta ob Albert Parku

Tocno ta cesta je vsako leto tudi steza za veliko nagrado formule 1.
Soncni zahodSoncni zahod
Soncni zahod

Se vedno Albert Park.
Shrine of RemembranceShrine of Remembrance
Shrine of Remembrance

Vsem avstralskim padlim vojakom v vseh vojnah, kjer so sodelovali.
Spirit of Tasmania IISpirit of Tasmania II
Spirit of Tasmania II

Slika kar tako.

Tot: 0.051s; Tpl: 0.019s; cc: 6; qc: 23; dbt: 0.0223s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb