Lepiej Późno niż Później "Something's Gotta Give"

North America
August 2nd 2010
Published: August 2nd 2010

Total Distance: 0 miles / 0 kmMouse: 0,0

Dziś trochę na wesoło. Polecam wszystkim niezwykły film, który wczoraj obejrzałem i moge powiedzieć spokojnie, że jest to jeden z nie wielu gdzie każda scena jest idealnie dograna. Oczywiście to wszystko zasługa Jacka Nicholsona i Diane Keaton. Ale to jest blog podróżniczy, więc jakiś wątek musi być. Oczywiście Nowy Jork i Paryż. Te dwa miasta były już w tylu filmach (głównie kina amerykańskiego) ale za każdym razem wypadają idealnie. Posiadają scenerię i magię, której potrzebują. Kino to też swojego rodzaju podróż. Tak, więc polecam gorąco ten film na sierpniowy wieczór 😊 Tym bardziej, że Diane Keaton za ten film była nominowana do Oscara. Jak zabawnie wyglądała na ceremonii. Oceńcie sami😊 Zdjęcia znajdziecie w Internecie.

Nowy Jork

Stolicą stanu Nowy Jork jest Albany, a nie jak sądzi wiele osób Nowy Jork.

Nowy Jork jest największym miastem USA.

Tylko 44%!m(MISSING)ieszkańców NYC stanowią biali.

Miasto odwiedza prawie 40 milionów turystów w roku.

W mieście znajduje się 1700 parków.

Zawracanie samochodów na prywatnych posesjach jest naruszeniem prywatności. Właściciel posesji ma prawo nawet do użycia broni.

Paryż

O Paryżu nie będę mówić bo jest to miasto, o którym już tyle napisano ... Np. w nowym numerze Voyage, o którym pisałem wcześniej. Niemniej warto odwiedzić to miasto. Chociażby aby zobaczyć ulubioną kawiarnię Eriki (Keaton) "Le Grand Colbert" 😊

Jednak podróże łączą się z filmami i to czasami całkiem nieźle.

Tot: 0.399s; Tpl: 0.01s; cc: 10; qc: 48; dbt: 0.0395s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb