Ona jest zła!!!! Bo nic sobie nie kupiła!!!

United States' flag
North America » United States » New York
October 2nd 2010
Published: October 3rd 2010

Przez 2 dni byÅ‚ sztorm i wiatr taki, że nam gÅ‚owy urywaÅ‚o...i nie można byÅ‚o jeszcze przywitać siÄ™ z oceanem. WÅ‚aÅ›ciwie prawie mieszkamy na plaży 😉 😉 😉 😉 co nas bardzo cieszy bo kochamy wodÄ™ !!!!
Niecierpliwie czekaÅ‚yÅ›my na poprawÄ™ pogody, wiÄ™c gdy dziÅ› siÄ™ wypogodziÅ‚o i zrobiÅ‚o upalnie dziewczyny wpadÅ‚y na fantasyczny pomysÅ‚, żeby przed plażą pochodzić "trochÄ™" po sklepach!!!!!!!!! No i w tym zakupowym amoku zeszÅ‚o siÄ™ nam "TYLKO" do godz. 17-tej ...wiÄ™c z plaży dziÅ› już nici 😞
Zmęczone, głodne i złe, obładowane siatami pełnymi dziwnych rzeczy wróciłyśmy do domu ...
Najbardziej jest zła Karolina, bo sobie "nic nie kupiła!!!!!" i chce wracać z tego powodu do Polski!!!!
Ale......... DziÅ› jest sobota i zamierzamy iść nad pobliski kanaÅ‚ do chiÅ„skiej restauracji dla relaksu po tym "nerwowym" dniu !!!!Poza tym bÄ™dziemy celebrować imieninki Terezy hej !!!! A potem zobaczymy jak siÄ™ wieczór rozwinie 😉

Tot: 0.121s; Tpl: 0.01s; cc: 5; qc: 66; dbt: 0.0455s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.3mb