Porovnanie camel treku india (jaisalmer) vs maroko(merzouga)

Slovakia's flag
Europe » Slovakia » Trnava Region » Galanta
October 16th 2015
Published: November 13th 2015

cena - tu je vitazom india20€ vs 35€

dlzka treku - opat vitazi india 24hod vs 15hod resp aj jazda na tave bola dlhsia i ked zvacsa len kamenou pustou

guide - do tretice india, ovsem je to ovplyvnene tym, ze marocky guide nevedel anglicky

spolocnost - zase india, boli sme tu fajn partia kdezto v maroku som bol v pusti uplne sam

duny - konecne vyhrava maroko, s indiou sa to neda porovnat, tam bol iba maly pieskovy ostrovcek z ktoreho bolo vidiet kamennu pust resp civilizaciiu, kdezto v maroku fakt len piesok kam oko dohliadlo

tabor - v indii to bolo lepsie, spanok pod hviezdami,jedlo robene na ohni,ziadne zachody,proste take divoke. V maroku to uz bol luxus, mega stan, jedlo servirovane na stol, splachovacie zachody, za dunou hned dalsi a dalsi rovnaky tabor

ludia v okoli - vyhrava pohodove maroko,ziadny otravovia co by cloveka nutili do camel treku resp do hocicoho ineho

Vitazom sa teda stava India.

Ovsem ak by bol fajn guide a mal by som aspon neaku spolocnost v tabore vyhralo by maroko. Fakt duny v erg chebbi neskutocne, jednoznacne to odporucam, ziadny otravny ludia. Ak sa ale da , treba najst cestovku co ponuka spanie pod hviezdami,bo v tabore si clovek nepripada vobec ako v prirode lez v neakom lacno ubytku. Mozno by stalo za zvazenie ist na noc do dun aj sam so spacakom, bo su fakt velmi blizko od dedinky

Tot: 0.675s; Tpl: 0.014s; cc: 10; qc: 51; dbt: 0.3373s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb