Moscow or Bust

Russia's flag
Europe » Russia » Northwest » Moscow
May 22nd 2007
Published: May 22nd 2007

St Basil's from ground levelSt Basil's from ground levelSt Basil's from ground level

Our time here has been a mix of blistering heat and warm thunderstorms.
After an over night train from Riga to Moscow(17 hours) we found our hostel( we highly recommend the Napolean hostel - cheapish, clean good facilities, you can book it at hotelworld .com) and then rushed to get our tickets from the travel agent( more recommendations here- if you want to be sure that your tickets are booked for you on busy trains then use Svezhy veter- all details on www.seat61.com- which , in itself is a trove of information). So we've got our 1st class tickets as far as Ulan- Bator, perhaps a soft option, but being a couple, we thought we'd plump for luxury on this part of the journey.
First thoughts on Moscow- overpriced ( the title of the blog relates to this- the prices have to be seen to be believed!),but some real architechtural gems Included, hopefully will be some pics!😊). It's 28-30 degrees(C) here so we're enjoying a piva(beer) and the free internet!!
Sveiki! Te nu bus mans visu pirmais ieraksts shaja - musu celjojumu attainojoshaja- majas lapa. Aplausi no visiem! Paldies. Esam Maskava, pec aptuveni 17 ha brauciena postpadomju vilciena - ai, ka atgadinaja bernu dienas, kad mes identiska (tikai kadus 16 gadus jaunaka)braucamrika devamies uz mamulju Krieviju. Nemaz nebija tik slikti, biju visu to pasakumu iedomajusies daudz drumaku, bet tiri kulturala visa ta padarishana.😊 Anyways, esam Maskava!! Karsts, karsts, karsts, kad bildejamies pie Kremlja lielaja laukuma, netalaja baznica notika pareizticigi dievkalpojums, un visa ta dziedashana bija dzirdama aptuveni kilometra radiusa, tam pievienojas perkona ribinashana un tas kopuma to atmosferu veidoja diezgan kichigu. Apstaigajam vairakas ieverojamas vietas, celjojuma agjentura iznjemam musu biljetes uz Ulan-batoru un shobrid uz visnotalj strikta budzeta, ceram pavadit maksimali produktivi laiku Maskava. Ja, shi pilseta ir darga, kads pat teica, ka tresha dargaka pasule. Nu, ljoti pieticigas vakarinjas sagadatas supermarketa, maksa ka Riga paest kada neparak darga estuve. Bet nu tas ta. Tie laikam vairak vai mazak shis dienas notikumi un iespaidi...nu, par iespaidiem runajot, Maskava ir ok - lielaka apskatishana notiksies rit, bet nu man ta staigashana vairak ka kjeksitim, it ka jau gribas redzet, bet visas pilsetas (mana skatijuma) jau tomer vairak vai mazak vienadas un shitad turisms vairak butu apzimejams, ka smags, gruts darbs - pedinjas manas ir nodeldetas, pate pargurusi lidz nemanjai, bet... Gribas pie dabas - peldet, gulet zalite vai smiltinjas...eh, vot ta ir dzive un atputa!!!!! Bet, viss jau vel sekos, vismaz ta tam pec grafika vajadzetu but. 2 dienas un sezhamies vilciena uz Mongoliju - ta gan varetu but visnotalj eksotiska valsts. Jums ari ta liekas? Nu re, bet mieru tikai mieru, zinjoshu, kad bushu lidz turienei aiztikusi. Ja neizbeigsies sagadatie makaronu krajumi musu 4 dienu vilciena parbrauciena, tad, laimigi tur aiztikshi visu izchekosim un atstastisim. Vot ka aizraxtijos.... Vel tikai japiebilst, ka musu hostelitis ir viens no jaukakajiem, modernakajiem, tirakajiem un omuligakajiem kados es esmu bijusi, kas bija vel viens patikams un negaidits parsteigums sheit😊) Labi, shoreiz pietiks. Ar milestibu no Maskavas!!!!!!

so many beatiful churchesso many beatiful churches
so many beatiful churches

We,ve been just wandering around- a walking tour- a church seems to have sprouted here every hundred meters!
right next doorright next door
right next door

This church and the one with the blue onion domes are on each other's doorstep.
Es un mans jaunais draugsEs un mans jaunais draugs
Es un mans jaunais draugs

nabaga shunelis ,shkjiet,sarga baznicu. Mes labi sapratamies :)

30th May 2007

:) Nice place.

Tot: 0.254s; Tpl: 0.011s; cc: 21; qc: 79; dbt: 0.1949s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb