DuxDexTheBrothers' Guestbook

2nd March 2008

;)
Nije lose, nije lose.. ja se i dalje headonisem na goi.. 4og krecem, 5og sam u delhiu, 6og krecemo i 7og smo u daremsali... javite se na mail..
From Blog: Udaipur
29th February 2008

o, jebote vise...
E, ae ti Dusane gajbi. Ne ide tebi ova Indija.
From Blog: Pecine
28th February 2008

ahahah:) pa vi imate i literarnog dara.
From Blog: Aurangabad

Pozdrav
E samo da vas pozdravim! Extra vam je capoeira pic:) Uzivajte!!!
From Blog: Aurangabad

Fenomenalno
Vidim dobro se drzite jer je put u nekim trenucima jako naporan i svaki dan vam je ispunjen razlicitim utiscima (prilicno lepo izmeshani loshi i dobri :D) Drago mi je da se dobro zabavljate i proshto je ovo moj prvi komentar moram da vas pohvalim da ste odabrali najbolji nachin da prikazete svoje putovanje i posahto se jalvjate skoro svakodnevno utisci su jako svezi i zanimljivi. Uzivajte :D
From Blog: Pecine
28th February 2008

To Dejane!! I najzad kapura pocinje da pokazuje svoje pravo svetlo. =) Jbg, DuĀšane, sto nisi drzao ruku!? =) Ludi ste ... drago mi je da ste ok i da vam je ok, vidim da ste se skroz snasli... uzivajte, sta da vam kaze ... =) Hvala na textovima ... dobri su ... ne serite =)
From Blog: Hampi
26th February 2008

tracharo, shalim se, shta ima u senzali?
26th February 2008

ma nisam morao da nosim masku stalno vec samo ponekad, ali danas sam je konchno zgazio i....

debil...
tek sam sad provalio 'next' dugme, cudno mi kako vujke cita sta pisete a ja jos 'u beogradu' i nije mi jasno kad cete napisati koju... stigao sam kasno, ali mi je prijao izvestaj sa putesevstvija - koliko vidim, indijci ne voze bube :D srecan put nazad pa se vidimo!
From Blog: Goa, Kraj

;)
E, pogledaj mail... da se kontaktiramo da se nadjemo :)

Indijac, srecan rodjendan!
Vi vec proslaviste, vasa strana glubusa vec uveliko usla u 24. dan februara. E pa nadam se da si lepo proslavio, a sigurno znam da ces se ovog rodjendana secati ceo zivot. Srecan rodjendan i sve najlepse zeli ti familija iz Dortmunda
23rd February 2008

....ma koga bre ti foliras.....znam ja vas srbende, niste bili ni 5 dana a odma ste se potukli tamo sa nekim englezima......sta su vas zezali za kosovo a??? ali dobro.....neka, neka i treba tako, mogu da zamislim samo nasta oni lice! : )

Eeeeeeeee
Dutane, pa kako, sta vec, to sa nosem?!? Mada vidim da vam to i nije mnogo pokvarilo dozivljaj, nadam se da si ok. Pozz

gde je maska?
Vec si skinuo masku? Je'l tako rekao cika doktor? Kako samo razbi nos... Inace, porucujem vam ostanite u Indiji. U Srbiji je gore ne moze biti. Vratite se za Gou na kraju puta i uzivajte u talasima... Putopis vam je fenomenalan, da jos malo "faalimo" :) Ljubim vas

c, c, ,c...
1 svetokravina zapovest: Ne polomi nos starijemu bratu svojemu. E stvarno ste Srbende, toliko naroda u Indiji da vas zajebe, but nooooo, vi morate MEDJUSOBNO. :) Aj cuvajte se (uz tebe sam Dusaneeeeeeeee! Mladja braca su zlo!), javicu dobre vesti za nos i sve ostalo tamo gde treba... ;) p.s. Goooooammmm... I hocu da imam gajbu k'o sto je ova koliba!

'ej
ja vam pisao na dejanov mail... ali ne odgovarate... koliko ste nocenja bili u mumbaiu? jel ste sad na goi? gde? sta je must see? sta zaobici.. mislim za mumbai?
From Blog: dan prvi
21st February 2008

Interesantno, interesantno! Super vam je ideja za blog, samo tako nastavite. Vec sam reko pre nego da krenete da me sve zivo interesuje, a ovako je barem sveze i manja je sansa da zaboravite interesantne cinjenice i detalje. Samo vi uzivajte! Pozz za Dutana Duxa i Dejana Dexa
From Blog: 3 dan

Ahaaaaaaaaa
......znaci videli ste "par majmuna".....da ne bude posle kad se vratite bez poklona, kao "nije bilo, obicno ima ali sad kad smo mi otisli svi se negde posakrivali"... : )
18th February 2008

Draga braco, Bas ste vredni sa javljanjima, samo tako nastavite! Vidim da se super snalazite i da cela paranoja vezana za Indiju nema mnogo smisla :)) to me bas raduje! Kacite slike iz goe sto preeeeee POZDRAV
18th February 2008

pervert
sto se niste skinuli bas ste konzerve :D super vam je log. ne znam kakav vam je pristup netu, al nadam se da cete biti redovni :D
17th February 2008

samo ovako nastavite
Super nas izvestavate, a tu su i slike. "Vickasti" kao i uvek... Hvala!!!
16th February 2008

'dok smo preskakali ljude koji spavaju svuda, po toroarima, stepenicama' heh, bas takvu sliku i imam u glavi o njihovim metropolama - kao neki veliki mravinjak-ljudinjak gde nema u visinu - ima u sirinu (i gustinu :)
From Blog: dan prvi

Tot: 0.114s; Tpl: 0.004s; cc: 8; qc: 33; dbt: 0.0912s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb