Pot predno bova začela z raziskovanjem Philipphinov

Philippines' flag
Asia » Philippines » Manila » Quiapo
July 26th 2008
Published: July 25th 2008

Total Distance: 0 miles / 0 kmMouse: 0,0

Pot v Phillipine

V Soboto zvečer ko bo večina malinovcev e spalo se bova z mojim očetom kot ponavadi odpeljala na elezniško postajo Ljubljana.
Od tam imava ob 23:50 vlak do Munchna. Pot bo kot ponavadi dolgčas, no kvečemu če ne narajmava na kašne ruzak počinikarje.
Ali pa najdeva kašno pametno debato. Saj sam itak nikoli ne spim. Knjiga mi bo prišla prav.
No voziva se na vlaku do cca. 6:15. Nato pa kot ponavadi na še en vlak proti letališču.
Seveda na postaji Hauptbahnhof.
No nato imava do 12:05 časa ker takrat je vzlet letala.

Seveda leti v Doho. Ob 18:55 bova priletela. Najbolj pusto letališče. Nekaj kafičev, pa par trgovin in vse tok drago da te mine potovat.
Naprimer kava lansko leto še v tolarjih je bila 1.700 SIT. Ti si ja nor.
No potem pa odletiva 28.7.2008 ob 00:55 odletiva v glavno mesto Philliphinov - Manila.
Tja prideva ob 15:30. No tam se pa najino potovanje zares prične.

Drava z 7000 otoki in kar 70% prebivalstva ivi v Manili in obrobju
Ampak pravijo da je zelo lepa. Ima celo eno najlepših pla na svetu ter seveda polno čokoladnih gričkov (rjavi hribčki-tudi po 1265kos jih je na kupu, visoki so samo 50m in pokriti s travo, seveda ko je trava od sonca pogana so hribčki rjavi) 😉
Pa še bi lahko našteval saj sem si dravo preko knjig dobro pregledal.

Lepo branje in nč bat, ivi se samo enkrat 😉) hehe

Gregor

Tot: 0.076s; Tpl: 0.018s; cc: 8; qc: 51; dbt: 0.0354s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb