147.den - jerevan

Armenia's flag
Asia » Armenia » West » Yerevan
July 7th 2019
Published: July 8th 2019

Dnesny den opat zobraty len oddychovo.

Ono ma neako uz nebavi sa furt presuvat aby som videl daky kostolik ci budovu.

Po ranajkach a dorobenych dalsich suhrnov vybehnutie na pesiu kde je retazec tashir pizza. Tu davam pastu, samozrejme s pivom a samozrejme jediny clovek s alkoholom.

Dnes zadne cs stretko (opat ani po 10hod nezobrazene spravy na whatsapp).

Poobede vybehnutie k opere k jazierku.

Tu sedenie na lavicke a reku dopisem zapisky, no prisadol si ku mne domaci odron. Reku ci mu dam neake dengy, nedam, tak aspon kavu nech mu kupim. Picu s ryzu.

Do toho zacalo poprchat tak rychlo presun k budove opere.

Dosol som len tak tak a spustil sa silny dazd.

Po dazdi smer kaskady.

Sedenie na vlhkej lavicke, pisanie zapiskov a sledovanie peknych prsnatych a nosatych armeniek.

Niektore ciste zlatokopky.

Pobehoval tu i nudiaci sa straznik, co daval pozor aby sa ludia nedotykali vystavenych soch.

Najviac pozornosti puta socha tlsteho chlapika s pindurom.

Presun do okruzneho parku k jazeru.

Tu kopa kolotocov pre deti. V jazere na motorovych labutiach jazdili domaci.

Avsak dlho som tu nepobudol, bo vedla mna na lavicke si kokot zapalil nechutnu cigaretu.

Po parku presun k sachovemu domu, co je uplne tuctova budova pre mna.

No bola tu aspon tashir pizza tak som jednu pizzu dal.

Domaci tu mali rodinnu oslavu, to je asi tak ako keby si clovek spravi oslavu v Mcdonalde (v armensku tento retazec neni, kfc, pizza hut vsak ano).

Obsluha uplne bez zivota, na ucet cakacka 15min po dvoch spytaniach.

Na blocku opat suma vyssia cca o 10perc, nevim ci to je dan abo si kurvy davaju samy sprepitne.

Najedeny uz po tme avsak osvetlenymi plnymi ulicami nazad na ubytko.

Nedela a vsetky restiky full.

Na izbe zaspavam uz o 2200. Zajtra opustam jerevan a smer dilijan. Pocasie ok, len poobede ma prsat ale to nevadi.

Skoda cs , ze sa uz neozvala. Fajn blazniva baba.

Jedlo, pivo (tashir pizza) : 1800d
Pizza, pivo (tashir pizza) : 2580d

Tot: 0.054s; Tpl: 0.009s; cc: 10; qc: 24; dbt: 0.0381s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb