jedziemy dalej

Tarudant

brama w murach obronnych
IslamIslam
Islam

nakazuje kilkukrotne modlitwy w ciagu dnia.Spimy w najtanszych hotelach z ktorych czesciej korzystaja miejscowi jak turysci,ktore dosc czesto sa wyposazone w miejsce do modlitwy z poklonami. Jest wiec dywanik i zorientowanie na kierunek Mekki tj.wschodu.
nie tylko mynie tylko my
nie tylko my

lubimy jezdzic pickupami!
dom szafranudom szafranu
dom szafranu

przejezdzalismy dzis przez region w ktorym produkuje sie szafran,zwiedzilismy ladne i ciekawie zaaranzowane muzeum
krokusykrokusy
krokusy

z ktorych wyrabia sie szafran zbiera cala okolica,potrzeba 150kwiatow na 1gr szafranu
;;
;

wystawa dokladnie informuje jak i w jakim celu produkuje sie ta najdrozsza przyprawe na swiecie
ryz z warzywamiryz z warzywami
ryz z warzywami

nie taki zwykly ryz z warzymami, bo doprawiony szafranem
Coca colaCoca cola
Coca cola

rywalizuje z herbata szafranowa-specjalnoscia regionu
o:o:
o:

gdy zobaczylismy pewnego ranka jak jabol wyglada to postanowilismy go jednak zaczac karmic:)
lubilismy jezdzic pickupami :/lubilismy jezdzic pickupami :/
lubilismy jezdzic pickupami :/

do dzis, gdy to zaprosili nas na pake w ktorej jechaly przed nami jakies bardzo niekulturalne stworzenia...no chyba ze je ktos bardzo wystraszyl...nie wiemy, ale glupio nam bylo po tej przejazdzce wsiadac do osobowki:) (i nie wiadomo czemu otwierali okna)
ksarksar
ksar

im blizej gor tym wieksze ksary mijamy. Ten jest w stanie rozkladu jak wiekszosc z nich,dlatego ze budowane czesto z gliny pise malo odporne na wilgoc,potrzebuja restauracji min co 20lat,w przeciwnym razie rozsypuja sie tak jak ten

4th April 2011
mury Taraduntu

pozdrawiam
narzekaliście na brak pozdrowień :) tak więc pozdrawiam :) śledzę waszego bloga codziennie no i opowiadam wszystkim dookoła że mam znajomych którzy właśnie zwiedzają afrykę i podaje jak i gdzie można zobaczyć wasze zdjęcia :)....hihihi fanklub rośnie :)
13th April 2011

no... pozdrownienia lubimy najbardziej :) od razu fajniej sie robi gdy jakis glos z realnego swiata za nami dotrze;) DZieki za wszystkie sygnaly i doping;) calujemy

Tot: 0.122s; Tpl: 0.01s; cc: 12; qc: 62; dbt: 0.0778s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb