Rozlucka s Manali

August 24th 2010
Published: August 24th 2010

Specialne pre FerkaSpecialne pre FerkaSpecialne pre Ferka

Skoro ako na Orave :-D
Takze zajtra odchadzame z Manali. Nejak sa nam tu nechce zdrzovat, kedze pocasie je tu este stale monzunove a nie je tu moc co robit. Vybavili sme si shared taxi do Kazy. Je to cca desat hodinova cesta uz do budhistickej casti Indie blizsie k Tibetu. Celkom sme zvedavi ako to bude prebiehat, lebo sa tam ide cez dva priesmyky - Rohtang Pass (3978 m.n.m.) a Hamta Pass (4270 m.n.m.). Celkom sa tam uz tesime lebo by to mala byt ovela zaujimavejsia krajina, viac podobna Ladakhu alebo Tibetu. Predbezny plan je zdrzat sa tam dlhsie a podniknut par vyletov. Ako to bude s internetom netusime. Ak bude dostupny ozveme sa po prichode. Ale je dost mozne, ze po celej ceste az po Shimlu nic nebude, takze mozno nebudu spravy aj dva tyzdne. Ale zase netreba to podcenovat, aj v Lehu bol net.. :-)
Kedze dnes dost lialo, moc sme toho nenafotili a ani nebolo moc co. Tak pridavame len par foto z vyletu do dedinky nad mestom, kam sme si vybehli na milk tea a narazili na celkom sympaticky cesky parik. :-)

Hory fajcia :-DHory fajcia :-D
Hory fajcia :-D

Nezaprsi a nezaprsi..
Kachna!Kachna!
Kachna!

Ci? :-D

24th August 2010

najlepsia foto
hlasujem za hory fajcia ta je fakt krasna :)
27th August 2010
Specialne pre Ferka

Pre mna?
dajte dovod preco? :-D inak zvacsit mi ju nechce, vsetky ostatne idu len ta "moja" nie :-\
28th August 2010

Re: Pre mna?
Je tu dost mizerny net a uploadovat fotky je sebetryzen. Asi to nejak zblblo. Ked sa vratim dam Ti ju ako plagat! :-D

Tot: 0.048s; Tpl: 0.01s; cc: 7; qc: 25; dbt: 0.0304s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb