Santakloos

Europe » Malta » Malta
June 25th 2008
Published: June 25th 2008

Houhouhou!
Eile oli ikka päris lühike tööpäev. Ma küsisin kohe Josephinelt, et mul vaja varem ära minna ja siis ma juba kahest olingi vaba kui lind. Meil on seal Fuegos erinevaid ülemusi tõesti jalaga segada. Francine on kahjuks ikka põhiline - see suur kuri kapp. Ausalt öeldes, kui talle nuga kätte anda ja minuga kahekesi ühte tuppa jätta..siis noh..ütleme nii, et see lõpeks päris kurvasti. Aga siis on meil veel ülemus Ian, kes on natuke uimane ja hästi-hästi tore. Teda näeb harva. Ja Josephine, kes on ka tore, selline pisike prillidega tädike. Tal on alati platvormid jalas. Töökaaslasi on meil nii palju, et iga päev tuleb vastu ikka mitu uut nägu. Turvamehed on koguaeg samad. Ja noh, ma pole küll Eesti turvameestega lähemalt tutvunud, aga siinsed on küll täiskohaga perverdid. Siis on meil Daniel, pisike mustanahaline tüüp, kes on seal baaris helper ja hull töövend. Ta on ainuke, kes õigesti tööd teha mõistab. DJ/salsaõpetaja on ka super.
Eile siis lõpetasime töö ja šeikisime Fuegos terve öö. Vennad olid nummid, peaks vist Hollandisse kolima. Eesti meestega pole ikka midagi peale hakata. Võta üks ja viska teist. No igatahes, loomulikult tuli Emil peale tööd Fuegosse luusima, aga me õnneks nägime teda ja siis panime ühe putka taha ajama. Ta on üldse veits kahtlaseks läinud. Räägib koguaeg kui vägev DJ ta ikka on ja kui hullult hästi ta ikka süüa teeb. No teeb küll ja on küll, aga kaua ikka võib sellest kaagutada ! :S No ma ei tea, kuidagi paha on ka temast nii kirjutada, sest tegelikult sisimas on ta jube tore ja on meid kohutavalt palju aidanud. Vahel lihtsalt tahaks võtta teibi ja ta kuskile kappi kinni siduda. No igatahes, eile meie väike petekas töötas ja Emil läks a) koju b) üksinda tantsima. Ilmselt a. Öö möödus kiiresti ja mõne suurema vahejuhtumiga. Koju jõudes keerasime kohe magama, Emil ja Liis põrkasid korra köögis kokku ja Emil torises midagi. Praegu ta istub ka oma toas ja mossitab. Vot selline vahva mees - ise 29. aastane.
Ma magasin 5 tundi ja nüüd on selline tunne, et tahaks minna jooksma. Eks näis, mis selle tundega peale hakata saab. Ilmselt järgneks sulamine, sest täna on ilm veelgi palavam. Oh seda rõõmu.
Eile oli teisipäev - kohustuslik puuviljaauto päev. Ostsime terve kastitäie puu- ja juurvilju. Need on seal alati värsked ja mahlased, enamasti kohalik värk vist. Igatahes, ma lähen nüüd pistan paar nektariini ja tomatit hammaste vahele ja otsin oma jooksuvarustuse välja.
Ja veelkord õnnitleks teid sealse ilma puhul!

K

27th June 2008

iuu, emil, hoia oma käpad eemale, ma ütlen!!
27th June 2008

küllap ta hoiab, aga nojah.. nõme egovend igatahes.

Tot: 0.089s; Tpl: 0.008s; cc: 9; qc: 56; dbt: 0.054s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb