130 diena. Terminiai vandenys.

Peru's flag
South America » Peru » Arequipa » Colca Canyon
April 14th 2013
Published: April 14th 2013

Šiandien iškeliaujam 7 ryto. Iki kito miestelio kuriame yra terminiai vandenys tik 2 val kelio, tad atėję ten paprašom, kad pagamintų pusryčius, o mes tuo tarpu einam pasimaudyti terminiuose vandenyse. Šalia upės slėnio apačioje pastatyti trys skirtingų temperatūrų baseiniukai, du apyšilčiai ir vienas labai karštas. Tuo tarpu upėje vanduo ledinis. Iškart lendam į patį karščiausią baseiniuką. Tokių terminių baseinų čia slėnyje yra daugiau, bet pro visus kitus eina turistiniai maršrutai ir juose paprastai būna žymiai daugiau žmonių. Mes čia šiandien vienui vieni. Pasimėgaujam karštom versmėm apie pusantros valandos ir einam pusryčiauti. Šiandien dar laukia mažiausiai 5 valandos kelio ir visą laiką reiks lipti į kalną, išvis apie 1300 m. Pailsėję, papusryčiavę vėl išsiruošiam atgal į kelią. Priėję tiltą pamatom per jį einančią lapę, bet pamačiusi mus ji greit apsisuka ir nubėga atgal. Eidami per tiltą dar pamatom nedidelę gyvačiukę. Šiandien tikrai karšta diena ir lipti į kalną nelengva. Pirmos pora valandų, dar visai nieko, bet po to tenka eiti lėčiau, nes Maysa tikrai pavargus, nors ir mano kojos darosi sunkesnės. Po kiek laiko pradeda nestipriai lyti. Tai šiek tiek palengvina lipimą. Jau kai atrodo užlipom ant viršaus, kiek paėjus iki kalvos viršaus vėl atsiveria nauja kalvelė ir taip gal kokius 5 kartus. Viso kelionė iki Cobanaconde miestelio nuo terminių vandenų užtrunka 6 valandas. Pasiekę miestelį pamatom prie bulių arenos susirinkus daug žmonių su arkliais. Pasirodo čia ženklinami arkliai, tik mes ateinam į viso šito proceso pabaigą. Miestelyje sužinom, kad artimiausias autobusas atgal į Arequipą tik 10 vakaro, o dabar tik 6. Surandam kur ramiai atsisėsti ir pavakarieniauti. Kavinėj prasėdim porą valandų, po to paslapinėjam po miestelį, kol pagaliau sulaukiam autobuso. Abu jaučiamės tikrai pavargę po 3 dienų žygio.

Tot: 0.189s; Tpl: 0.01s; cc: 11; qc: 60; dbt: 0.1404s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb