25 diena. Vakaras Argentinoj.

Brazil's flag
South America » Brazil » Paraná » Iguaçu Falls
December 25th 2012
Published: December 25th 2012

Šiandien planų nedaug, iš ryto važiuojam su Micheliu į prekybos centrą pirkti kalėdinių dovanų. Diena karšta, tad visai neblogai būti viduj, kur veikia kondicionieriai. Čia įprasta kalėdines dovanas pirkti tiktai vaikams, bei pasikeisti dovanom kaip mes kažkada mokykloj. Po apsipirkimo einam pasivaikščioti po miesto centrą. Ištikrūjų nelabai čia ir yra ką žiūrėti, kelios parduotuvių gatvės, bei keletas kevinių. Prisėdam papietauti picerijoj. Šiandien paskutinis mano vakaras šiuose namuose, tad vakare turėtumėm važiuoti į Argentiną pavakaroti. Išsiruošėm gan vėlai, tik apie 10 vakaro. Vaizdelis kaip iš filmo, kai amerikonai važiuoja į meksiką švęsti. Susėdam į mašiną, skamba portugališka muzika, pravažiuojam pasienį. Surandam barą, užsisakom alaus bei užkandžių. Maždaug 1.30 nakties pradeda groti gyva muzika... bent jau man atrodo neįprasta koncertą pradėti taip vėlai, bet vietiniai atrodo vis dar renkasi. Dar valandą pasėdim ir išvažiuojam atgal į Braziliją, namo miegot.

Tot: 0.062s; Tpl: 0.01s; cc: 14; qc: 30; dbt: 0.0269s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb