99 diena. Terminiai vandenys.

Published: March 12th 2013

Ryte iš hostelio praktiškai visi keliaujam į Boliviją. Iki pasienio nusigaunam kam kaip patogiau, vieni taksi, kiti autobusu. Aš iškeliauju pusvalandžiu vėliau nei visi ir važiuoju iki pasienio autobusu. Pasienyje sutinku visus vienoj vietoj, laukiančius antspaudų. Priduodu ir aš pasą ten kur ir visi davė ir už pusvalandžio jau turiu antspaudą. Bolivijos pasienyje irgi neužtrunku, tad netikėtai greitai visi pereinam į Boliviją. Ten susėdam į taksi ir važiuojam iki autobusų stoties. Visi važiuoja tiesiai į Santa Cruz, o aš dar noriu aplankyti kelias įdomesnes vietas prieš Santa Cruz kurias man parekomendavo Viviana ir Angela. Pasiūlau ir kitems bendrakeleiviams prie manęs prisijungti, bet vieni jau nusipirkę bilietus, o kiti neradę apie mano siūlomas aplankyti vietas informacijos savo kelionių giduose nusprendžia, kad jei narašo, vadinasi neįdomu. Aš garantuoti jiems irgi nieko negaliu nes nelabai žinau ko tikėtis iš tų vietų. Dar vienas skirtumas, kad jų autobusas tik 19 val, o mano 13.30. Neturiu noro visą dieną prasėdėti stotį. Į miestelį "Aguas Calientes" atvažiuoju apie 17 val. Labai geras laikas, nes saulėlydis turėtų būti tik apie 19 val. Išlipęs pagalvoju kur aš čia papuoliau. Visiškai mažas kaimas, gal 30 trobų, stadijone ganosi asilai ir kiaulės. Tikiuosi rasti bent kokią nakvynę, nes kitas autobusas iš čia tik ryt. Paklausinėjęs vietinių randu turbūt vienintelę vietą kur čia galima apsistoti. Kol dar nesutemo noriu nubėgti pažiūrėti kur tie terminiai vandenys. Šiaip ne taip randu, priėjimas prie vandens tik pro kempingo teritoriją, įėjimo kaina maždaug 2 litai. Čia teka nedidelis ir visai negilus upelis kuris toliau įteka į negilų ežeriuką. Iš pažiūros nieko įpatingo, nors aplinka tyli, rami ir visai jauki ir kyla šioks toks rūkas ar garas nuo vandens nors ir lauke +30. Įkišu koją į vandenį ir iškart suprantu kuo ši vieta įpatinga, vanduo tikrai karštas. Nusirengiu ir lipu į vandenį išsimaudyti. Iš po žemės veržiasi karštas vanduo. Be to plaukioja milijonai mažų žuvyčių, tų kurios valgo negyvą odą ir daugkur naudojamos spa procedūroms. Visiškai nereali vieta, mėgaujuosi karštom srovėm iki kol sutemsta. Beja dar šiame kempinge apsistojusi keista kompanija žmonių kurie savo apranga primena amerikiečių Amišų gyventojus. Mergaitės maudosi su suknelėm, vyrai su triusikais. Tų kurie nesimaudo apranga tikrai kaip iš filmų kuriuose degina raganas, gal šiek tiek primena serialą namelis prerijose. Manau čia dar būtinai sugryšiu ryt iš ryto, tikrai paliko labai gerą įspūdį ši vieta. Grįžtu į miestelį, pavalgau vakarienę ir einu iki savo nakvynės vietos.

Tot: 0.13s; Tpl: 0.011s; cc: 9; qc: 62; dbt: 0.0881s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 2; ; mem: 1.1mb