118, 119, 120 diena. Užstrigau La Pase.

Bolivia's flag
South America » Bolivia » La Paz Department » La Paz
April 6th 2013
Published: April 6th 2013

Sekmadienį jau susikraunu visus daigtus ir iš ryto pasiruošęs išvažiuoti, bet kažkaip gaunasi, kad perilgai kuičiamės besiruošdami ir nusprendžiam palaukti dar vieną dieną ir išvažiuoti anksti iš ryto. Be to naktį kėliausi žiūrėti F-1, tad gal ir neblogai prieš kelionę gerai išsimiegoti. Diena kaip jau įprasta, nieko įdomaus verto pasakojimo taip ir nenuveikiu. Tiesa jaučiuosi čia visai gerai, mylimas, pamaitintas ir pagirdytas. Čia tikros atostogos. Net ir keliaujant visai gerai turėti tokių dienų kai nieko neveiki, nieko neplanuoji ir niekuo rūpintis nereikia.

Taip praslenka dar dvi dienos. Tik šį kartą nepavyksta išvažiuoti dėl kitų priežasčių. Šį kart vienintelį kelią prie Titikakos ežero užblokavi protestuotojai, tad teks laukti jų blokados pabaigos. Vistik man čia nieko netrūksta, o ir pinigų daug neišleidžiu, tad galima ir patinginiauti. Maysa su mama sako, kad išvis čia turėčiau pasilikti dar bent savaitei. Mane jos tikrai lepina. Iš vienos pusės jaučiuosi šiek tiek skolingas, bet iš kitos pusės, visai smagu būti lepinamam. Pirmadienį išskrenda namo Amerikietis Jordan, kuris dieną prieš išskrendant dar duoda vieną ispanijos pagrindų pamoką. Jis tikrai neblogas mokytojas. Prancūzai taip pat nori važiuoti iki Titikakos ežero, tad irgi laukia blokados pabaigos. Tiesa Maysa su mama kažkodėl jų ilgesne draugija taip nesidžiaugia kaip manąja. Gal dėl to, kad jie labai jau greit vartoja ne tik maisto bet ir visas kitas namų atsargas. Labai smagu, kad didelio dėmesio Fcebooke susilaukė mano nuotrauka nuotrauka ant Huyana Potosi kalno viršūnės.

Tot: 0.136s; Tpl: 0.013s; cc: 10; qc: 56; dbt: 0.1035s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb